menu
AXIS-Y
Jobbar du med märket?
"AXIS-Y är ett sydkoreanskt märke för hudvård, med serum, ansiktsvatten, kräm och rengöringsprodukter inriktade på hudbarriären."
Läs mer...
AXIS-Y drivs av bolaget Asia Master Trade Co., Ltd. i Seoul. Märket grundades 2013.
sort
Sortera:
Trendande
filter_list
Filter
chevron_left
1
chevron_right
-51%
45 gr
AXIS-Y
Vita Glow Lip Oil Chilled Berry 4,5g
119 kr
I lager
264,44 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-48%
45 gr
AXIS-Y
Vita Glow Lip Oil Dreamy Olive 4,5g
126 kr
I lager
280 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-25%
125 ml
AXIS-Y
Dark Spot Correcting Glow Toner 125 ml
232 kr
I lager
1 854 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-25%
50 ml
AXIS-Y
Dark Spot Correcting Glow Cream 50 ml
217 kr
I lager
433,5 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
120 ml
AXIS-Y
Sunday Morning Refreshing Cleansing Foam 120 ml
103 kr
I lager
856,75 kr / l
Lägg till
list_alt_add
180 ml
AXIS-Y
Quinoa One-Step Balanced Gel Cleanser 180 ml
132 kr
I lager
734,39 kr / l
Lägg till
list_alt_add
27 ml
AXIS-Y
Green Vital Energy Complex Mask 1stk
23 kr
I lager
86,41 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
200 ml
AXIS-Y
Daily Purifying Treatment Toner 200ml
157 kr
I lager
786,9 kr / l
Lägg till
list_alt_add
50 ml
AXIS-Y
Dark Spot Correcting Glow Serum 50 ml
136 kr
I lager
272 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,57
Lägg till
list_alt_add
60 ml
AXIS-Y
Heartleaf My Type Calming Cream 60 ml
132 kr
I lager
2 203,17 kr / l
Lägg till
list_alt_add
10 ml
AXIS-Y
Vegan Collagen Eye Serum 10 ml
157 kr
I lager
1 570 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
50 ml
AXIS-Y
PHA Resurfacing Glow Peel 50 ml
132 kr
I lager
264,38 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
2,00
Lägg till
list_alt_add
50 ml
AXIS-Y
Panthenol 10 Skin Smoothing Shield Cream 50ml
165 kr
I lager
330 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-25%
15 ml
AXIS-Y
Spot the Difference Blemish Treatment 15 ml
172 kr
I lager
1 145 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
100 ml
AXIS-Y
Mugwort Pore Clarifying Wash Off pack 100 ml
205 kr
I lager
2 052,9 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
60 ml
AXIS-Y
Cera-Heart My Type Duo Cream 60ml
183 kr
I lager
3 050 kr / l
Lägg till
list_alt_add
50 ml
AXIS-Y
Complete No-Stress Physical Sunscreen V3 SPF50 50ml
142 kr
I lager
283,56 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
30 ml
AXIS-Y
Artichoke Intensive Skin Barrier Ampoule 30 ml
211 kr
I lager
703,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
45 gr
AXIS-Y
Vita Glow Lip Oil Cozy Fig 4,5g
219 kr
I lager
486,67 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
AXIS-Y
Triple PDRN Gel Toner 270ml
353 kr
I lager
1 306,04 kr / l
Lägg till
list_alt_add
55 ml
AXIS-Y
Biome Ultimate Indulging Cream 55ml
164 kr
I lager
297,56 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
200 ml
AXIS-Y
Biome Resetting Moringa Cleansing Oil 200ml
205 kr
I lager
1 025,9 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 ml
AXIS-Y
New Skin Resolution Gel Mask 100 ml
194 kr
I lager
1 939 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Produkter/sida:
24
48
72
chevron_left
1
chevron_right