menu
Care Plus
Jobbar du med märket?
"Care Plus är ett nederländskt märke för reseapotek, grundat 1992, med myggmedel, myggnät, fästingplockare och ett förstahjälpen-kit."
Läs mer...
Care Plus ägs av Tropenzorg B.V., en del av Travel Health Group.
sort
Sortera:
Trendande
filter_list
Filter
chevron_left
1
chevron_right
200 ml
Care Plus
Anti-Insect DEET 40%, 200 ml
259 kr
I lager
1 295 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,75
Lägg till
list_alt_add
Care Plus
Fästingplockare, 1 st
68 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-14%
15 ml
Care Plus
Anti Insect DEET 40%, 15 ml
30 kr
I lager
200 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
-15%
60 ml
Care Plus
Anti-Insect Deet Spray 40% 60 ml
98 kr
I lager
1 633,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,81
Lägg till
list_alt_add
-15%
Care Plus
Mosquito Net Bell Durallin 2 personer
586 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-15%
60 ml
Care Plus
Anti-Insect Natural Spray 60 ml
106 kr
I lager
1 766,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,60
Lägg till
list_alt_add
-15%
Care Plus
Impregnerat Myggnät Impregnerat myggnät 1 st
424 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Care Plus
Tick Out Ticks-2-Go
59 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
20 ml
Care Plus
Insect SoS gel, 20 ml
75 kr
I lager
375 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
15 ml
Care Plus
Anti-Insect Deet 40% spray 15 ml
35 kr
I lager
233,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
Care Plus
Head Net Classic
158 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Care Plus
Basic First Aid Kit -
249 kr
Ej i lager
Bevaka
notifications
Produkter/sida:
24
48
72
chevron_left
1
chevron_right