menu
Living Proof
Jobbar du med märket?
"Living Proof är ett märke för hårvård, grundat 2005 av Bob Langer tillsammans med forskare från MIT och frisörer. Sortimentet bygger enligt märket på polymerbaserad teknik."
Läs mer...
Sedan 2016 ägs Living Proof av Unilever-koncernen.
sort
Sortera:
Trendande
filter_list
Filter
chevron_left
1
2
3
4
5
chevron_right
50 ml
Living Proof
Scalp Care Density Serum 50 ml
445 kr
I lager
890 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
15 ml
Living Proof
Triple Bond Complex 15ml
157 kr
I lager
1 045 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-6%
57 gr
Living Proof
Style Lab Amp Cream
319 kr
I lager
559,65 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-12%
Living Proof
Full Dry Volume & Texture Spray 238ml
299 kr
I lager
1 256,3 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
60 ml
Living Proof
Restore Conditioner
112 kr
I lager
1 862,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
163 ml
Living Proof
Full Volume & Root-Lifting Spray 163 ml
349 kr
I lager
2 141,1 kr / l
Lägg till
list_alt_add
60 ml
Living Proof
Full Shampoo 60 ml
149 kr
I lager
2 483,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
60 ml
Living Proof
Restore Conditioner 60 ml
149 kr
I lager
2 483,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-23%
50 ml
Living Proof
No Frizz Vanishing Oil 50 ml
269 kr
I lager
538 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
60 ml
Living Proof
Restore Shampoo
112 kr
I lager
1 862,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
208 ml
Living Proof
No Frizz Instant De-Frizzer 208ml
349 kr
I lager
1 677,88 kr / l
Lägg till
list_alt_add
355 ml
Living Proof
PHD Dry Shampoo Jumbo 355 ml
352 kr
I lager
990,85 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Living Proof
Curl Shampoo
112 kr
I lager
1 117,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
90 ml
Living Proof
PhD Advanced Clean Dry Shampoo 90 ml
142 kr
I lager
1 575 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,70
Lägg till
list_alt_add
-21%
236 ml
Living Proof
Clarifying Detox Shampoo 236 ml
284 kr
I lager
1 203,39 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Living Proof
PhD High-Shine Gloss 200 ml
299 kr
I lager
1 496,25 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Living Proof
Curl Conditioner
84 kr
I lager
841,3 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-21%
236 ml
Living Proof
Restore Shampoo
284 kr
I lager
1 203,39 kr / l
Lägg till
list_alt_add
190 ml
Living Proof
Curl Definer 190 ml
292 kr
I lager
1 535,53 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Living Proof
No Frizz Smooth Styling Spray 200 ml
322 kr
I lager
1 608,75 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-21%
236 ml
Living Proof
Full Conditioner 236 ml
284 kr
I lager
1 203,39 kr / l
Lägg till
list_alt_add
148 ml
Living Proof
Perfect hair Day™ Style Refresh Mist 148 ml
277 kr
I lager
1 869,93 kr / l
Lägg till
list_alt_add
45 ml
Living Proof
No Frizz Smooth Styling Serum 45 ml
349 kr
I lager
775,56 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
118 ml
Living Proof
Restore Repair Leave-In 118 ml
349 kr
I lager
2 957,63 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Produkter/sida:
24
48
72
chevron_left
1
2
3
4
5
chevron_right