menu
ProPud
Jobbar du med märket?
"ProPud är ett svenskt märke för proteinbarer, proteinmilkshake och proteinpudding, som enligt märket är formulerade utan tillsatt socker."
Läs mer...
Sortimentet lanserades enligt märket 2015. ProPud drivs av bolaget Njie Foods AB i Mölndal.
sort
Sortera:
Trendande
filter_list
Filter
chevron_left
1
2
chevron_right
-15%
ProPud
Protein Milkshake 1 L
40 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-17%
55 gr
Njie
ProPud Protein Bar Kolakaka 1 st
20 kr
I lager
36,36 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,40
Lägg till
list_alt_add
-17%
55 gr
ProPud
Protein Bar, Cookie Dough, 1 st
20 kr
I lager
36,36 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,50
Lägg till
list_alt_add
-15%
55 gr
ProPud
12 x Proteinbar 55 g
217 kr
I lager
394,55 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-17%
Njie
ProPud Protein Bar Äppelpaj 1 st
20 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
55 gr
ProPud
12 x Proteinbar 55 g
262 kr
I lager
476,36 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
55 gr
ProPud
12 x Protein Bar 55 g Kanelbulle
262 kr
I lager
476,36 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
330 ml
Njie
ProPud Protein Milkshake Strawberry n Cream 8-pack
189 kr
I lager
572,73 kr / l
Lägg till
list_alt_add
330 ml
Njie
ProPud Protein Milkshake Cappuccino 8-pack
189 kr
I lager
572,73 kr / l
Lägg till
list_alt_add
330 ml
Njie
ProPud Protein Milkshake Caramel Glazed Bananas 8-pack
189 kr
I lager
572,73 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-15%
ProPud
Protein Milkshake 1 L
40 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-21%
ProPud
Njie Protein Milkshake Äppelpaj 330ml
23 kr
I lager
69,7 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-22%
55 gr
Njie
ProPud Protein Bar, Delicatoboll, 1 st
18 kr
I lager
32,73 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,41
Lägg till
list_alt_add
-21%
330 ml
Njie
ProPud Protein Milkshake, Pear Vanilla, 330 ml
23 kr
I lager
69,7 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,86
Lägg till
list_alt_add
-21%
330 ml
ProPud
Protein Milkshake, Strawberry n Cream, 330 ml
23 kr
I lager
69,7 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,25
Lägg till
list_alt_add
-12%
330 ml
Njie
ProPud Protein Milkshake Caramel Glazed Bananas 330 ml
22 kr
I lager
66,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,20
Lägg till
list_alt_add
55 gr
Njie
ProPud Protein Bar, Cookies n´ Dream, 1 st
23 kr
I lager
41,82 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
330 ml
ProPud
Protein Milkshake, Vanilla Ice Cream, 330 ml
22 kr
I lager
66,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
330 ml
ProPud
8 x Protein Milkshake 330 ml
219 kr
I lager
663,64 kr / l
Lägg till
list_alt_add
330 ml
ProPud
8 x Protein Milkshake, 330 ml - Cookies and Cream
219 kr
I lager
663,64 kr / l
Lägg till
list_alt_add
ProPud
Protein Milkshake 1 L
59 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
23 gr
ProPud
18 x Protein Bar 23 g
299 kr
I lager
1 300 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
55 gr
ProPud
12 x Protein Bar 55 g Smooth Caramel
309 kr
I lager
561,82 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-21%
330 ml
ProPud
Protein Milkshake Cookies n´Cream 330 ml
23 kr
I lager
69,7 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
Produkter/sida:
24
48
72
chevron_left
1
2
chevron_right