menu
Hem
> Hårvård
> Hårstyling
zoom_in
Apotea Hårsax
Apotea
Köp nu
56 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
56 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
56 kr
8 okt 2025
Lägst pris nu
56 kr
Bevaka priset
Taggar:
Stylingverktyg
Rostfritt
Liknande:
Kronans Apotek
Hårsax Hårsax Rostfri 1 st
129 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,20
Lägg till
list_alt_add
Avalea
Urtunningssax
299 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
Soft Spell
Hair Scissors
66 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-31%
Spray Green
59 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,65
Lägg till
list_alt_add
-25%
400 ml
Syoss
Hairspray Max Hold 400 ml
63 kr
I lager
157,5 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
2,00
Lägg till
list_alt_add
BaByliss
Frisörkam
31 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
Apoliva
Liten hårborste, 1 st
59 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
BaByliss
Paddelborste Stor Svart
55 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
MILI Cosmetics
Hair Brush Pink
71 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
Toppik
Hairline Optimizer
55 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Apotea:
10 st
Apotea
Blad till förhårdnadshyvel 10 st
19 kr
I lager
1,9 kr / st
Lägg till
list_alt_add
100 gr
Apotea
Mjukgörande hudkräm 20% glycerol 100 g
55 kr
I lager
550 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Apotea
Sårspray 100 ml
65 kr
I lager
650 kr / l
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Apotea
Brännskadegel 50 ml
45 kr
I lager
90 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
Apotea
Fotfil PLA
19 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
5 gr
Apotea
Läppcerat Vanilj
17 kr
I lager
340 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
5 gr
Apotea
Solcerat SPF30 Vanilj
25 kr
I lager
500 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
5 gr
Apotea
Solcerat SPF30 oparfymerat
23 kr
I lager
460 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
5 st
Apotea
Sterilt snabbförband vattentätt 10x10 cm 5 st
34 kr
I lager
6,8 kr / st
Lägg till
list_alt_add
5 st
Apotea
Sterilt snabbförband vattentätt 10x20 cm 5 st
53 kr
I lager
10,6 kr / st
Lägg till
list_alt_add
5 st
Apotea
Sterilt snabbförband 5x7 cm 5 st
24 kr
I lager
4,8 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Apotea
Självhäftande gasbinda 5 cm x 4,5 m
14 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
5 st
Apotea
Skavsårsplåster Medium 5 st
29 kr
I lager
5,8 kr / st
Lägg till
list_alt_add
20 st
Apotea
Vattenavvisande plåster Ljusbrun 20 st
19 kr
I lager
0,95 kr / st
Lägg till
list_alt_add
17 st
Apotea
Druvsocker jordgubb 17 tabletter
12 kr
I lager
0,71 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Apotea
Broddar XL (44-48)
79 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
10 ml
Apotea
Öronspray mot vax 10 ml
89 kr
I lager
890 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
7 st
Apotea
Ägglossningstest stickor 7 st
59 kr
I lager
8,43 kr / st
Lägg till
list_alt_add
8 st
Apotea
Graviditetstest stickor 8 st
59 kr
I lager
7,38 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Apotea
Nagelbandstång
49 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right