menu
Hem
> Mun och tänder
> Tandborstar
zoom_in
Apoteket Tandborste X-mjuk, 4 st
Apoteket
Köp nu
20 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
20 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
20 kr
3 nov 2025
Lägst pris nu
20 kr
Bevaka priset
Taggar:
Tandborstar
Ergonomiskt
Tandköttet
Tänder
Mun
Liknande:
4 st
Mevolution
Tandborste Extra Soft 4 st - Olika färger
25 kr
I lager
6,25 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-25%
4 st
Colgate
Slim Soft tandborste 4-pack
34 kr
I lager
8,44 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
-30%
4 st
Colgate
Twister Tandborste Twister Soft, 4 st
29 kr
I lager
7,35 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,71
Lägg till
list_alt_add
-37%
4 st
Hjärtats
Tandborste Extra Mjuk 4-pack
20 kr
I lager
5,08 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-22%
4 st
Ekulf
Twice Adult tandborste 4 st
21 kr
I lager
5,25 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,67
Lägg till
list_alt_add
-21%
4 st
Ekulf
Twice Kid tandborste 4 st
23 kr
I lager
5,75 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,71
Lägg till
list_alt_add
-30%
2 st
Colgate
Tandborste Ultra Soft, 2 st
23 kr
I lager
11,55 kr / st
Lägg till
list_alt_add
TePe
Kids X-soft
19 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-27%
2 st
Hjärtats
Barn Tandborste 2st
20 kr
I lager
10,15 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-20%
3 st
Meraki
Tandborste
55 kr
Ej i lager
18,33 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Bevaka
notifications
chevron_left
chevron_right
Mer från
Apoteket:
Apoteket
Nagelborste, 1 st
29 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Apoteket
Solkräm barn - 200ml SPF 50 oparf spray
199 kr
I lager
995 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-25%
150 st
Apoteket
Tvättlapp, 150 st
37 kr
I lager
0,24 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Apoteket
Pillerburk Metall, 1 st
59 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
200 st
Apoteket
Familj, 200 st
169 kr
I lager
0,84 kr / st
Lägg till
list_alt_add
150 gr
Apoteket
Hallon & rabarberkarameller, 150 g
59 kr
I lager
393,33 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
100 st
Apoteket
D-vitamin 10µg, 100 st
85 kr
I lager
0,85 kr / st
Lägg till
list_alt_add
18 st
Apoteket
Mellanrumsborste 0,6, 18 st
35 kr
I lager
1,94 kr / st
Lägg till
list_alt_add
18 st
Apoteket
Mellanrumsborste 0,7, 18 st
35 kr
I lager
1,94 kr / st
Lägg till
list_alt_add
18 st
Apoteket
Mellanrumsborste 0,8, 18 st
35 kr
I lager
1,94 kr / st
Lägg till
list_alt_add
18 st
Apoteket
Mellanrumsborste 0,9, 18 st
35 kr
I lager
1,94 kr / st
Lägg till
list_alt_add
18 st
Apoteket
Mellanrumsborste 1,2, 18 st
35 kr
I lager
1,94 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Apoteket
Gasbinda 2,5 m x 8 cm, 8 cm x 2,5 m
35 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
10 st
Apoteket
Sårtvättare Klorhexidin 0,05%, 10 st
29 kr
I lager
2,9 kr / st
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Apoteket
Mjukgörande kräm 5% karbamid, 200 ml
99 kr
I lager
495 kr / l
Lägg till
list_alt_add
500 ml
Apoteket
Mjukgörande kräm 20% glycerin, 500 ml
159 kr
I lager
318 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Apoteket
Doseringsask vecka, 1 st
49 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Apoteket
Nagelsax för barn, 1 st
59 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Apoteket
Pillerburk Plast, 1 st
29 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
17 st
Apoteket
Halstablett Honung, 17 st
27 kr
I lager
1,59 kr / st
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right