menu
Hem
> Mat och dryck
zoom_in
BEAR Fruit Rolls Hallon Multipack 5 x 20 g
BEAR
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00 (13)
Köp nu
46 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
south
sort
add
46 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
46 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Taggar:
Dryck
Förälder
Mellanmål
Vitaminer
Godis
Vegansk
Snacks
Gluten
Frön
Frukt
Liknande:
100 gr
BEAR
Fruit Rolls Jordgubb Multipack 5 x 20 g
46 kr
I lager
460 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,60
Lägg till
list_alt_add
210 gr
Renée Voltaire
Dulce De Coconut Krämig Kola 210 g
45 kr
I lager
214,29 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,71
Lägg till
list_alt_add
250 gr
Sellton
Hackade Aprikoser 250 g
46 kr
I lager
184 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,75
Lägg till
list_alt_add
-15%
100 gr
FAB Deli
50% Proteinknäcke 100 g
29 kr
I lager
290 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,80
Lägg till
list_alt_add
250 gr
A.Vogel
Herbamare Örtsalt, 250 g
48 kr
I lager
192 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,75
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Mother Earth
Linfröolja EKO 250 ml
46 kr
I lager
184 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
250 gr
Da Carla
Fusilli 100% Havre 250 g
35 kr
I lager
140 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
275 ml
Renée Voltaire
Kombucha Rosa Grapefrukt & Guava 275 ml
36 kr
I lager
130,91 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
-10%
100 gr
Sukrin
Waffle Mix 100 g
36 kr
I lager
360 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
15 gr
GEO
Dill Microgreens EKO 15 g
35 kr
I lager
233,33 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
BEAR:
100 gr
BEAR
Fruktrullar Mango Multipack 5 x 20 g
46 kr
I lager
460 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,40
Lägg till
list_alt_add
20 gr
BEAR
Fruktrullar Mango Singelpack 20 g
12 kr
I lager
60 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
20 gr
BEAR
Fruktrullar Äpple 20 g
15 kr
I lager
75 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
20 gr
BEAR
Fruktrullar Jordgubbe 20 g
11 kr
I lager
55 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,86
Lägg till
list_alt_add
20 gr
BEAR
Fruktrullar Mango 20 g
11 kr
I lager
55 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,80
Lägg till
list_alt_add
100 gr
BEAR
Fruktrullar Hallon Multipack 5 x 20 g
46 kr
I lager
460 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
100 gr
BEAR
Fruktrullar Jordgubbe Multipack 5 x 20 g
46 kr
I lager
460 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,60
Lägg till
list_alt_add
20 gr
BEAR
Fruktrullar Hallon 20 g
11 kr
I lager
55 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,17
Lägg till
list_alt_add
20 gr
BEAR
Fruktbitar Jordgubb & Äpple 20 g
13 kr
I lager
65 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
20 gr
BEAR
Fruktrullar Hallon 20 g
12 kr
I lager
60 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,17
Lägg till
list_alt_add
20 gr
BEAR
Fruktbitar Hallon & Blåbär 20 g
11 kr
I lager
55 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,69
Lägg till
list_alt_add
100 gr
BEAR
Fruit Rolls Jordgubb Multipack 5 x 20 g
46 kr
I lager
460 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,60
Lägg till
list_alt_add
20 gr
BEAR
Fruktrullar Jordgubb 20 g
12 kr
I lager
60 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,86
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right