menu
Hem
> Djur
> Foder och tillskott
zoom_in
Bozita hundpaté nöt 400g
Bozita
Köp nu
169 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
169 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
208 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
169 kr
1 aug 2026
Lägst pris nu
169 kr
Bevaka priset
Taggar:
Hund
Mage
Immunförsvar
Mineraler
Hud
Mer från
Bozita:
-20%
10 kgr
Bozita
Grainfree Kitten - 10 kg
719 kr
I lager
71,92 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
70 gr
Bozita
Snacks Meaty Bites Elk & Duck 70 g
32 kr
I lager
456 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
2 kgr
Bozita
Large vetefri - 2 kg
199 kr
I lager
99,6 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
400 gr
Bozita
Paté Våtfoder till Hund av Anka
33 kr
I lager
82,25 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
25 kgr
Bozita
Purely Puppy & Junior Elk Hundfoder - 25 kg
199 kr
I lager
7,97 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
11 kgr
Bozita
Purely Puppy & Junior Elk Hundfoder - 11 kg
535 kr
I lager
48,65 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
2 kg
Bozita
Grainfree Diet & Stomach med älg - 2 kg
239 kr
I lager
119,6 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
Bozita
Kitten Multibox i Sås 12x85 g
143 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
2 kgr
Bozita
Grainfree Active & Sterilised Lamm - 2 kg
239 kr
I lager
119,6 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
2 kg
Bozita
Hair & Skin Torrfoder för katt - 2 kg
299 kr
I lager
149,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
85 gr
Bozita
Nöt i Gele 85 g
20 kr
I lager
235,29 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
10 kgr
Bozita
Indoor & Sterilised Chicken Kattfoder - 10 kg
628 kr
I lager
62,8 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-15%
370 gr
Bozita
Bitar i Gelé Extra Kyckling 370 g
19 kr
I lager
50,54 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
1020 gr
Bozita
Feline Senior 8+ I Sås Multibox Kyckling & Nöt Kattfoder - 12 x 85 g
150 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
1020 gr
Bozita
Multibox Sterilised Kött i Sås våtfoder för Katt - 12 x 85 g
138 kr
I lager
1 620 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
11 kgr
Bozita
Dog Purely Adult Elk (11 kg)
535 kr
I lager
48,65 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
1020 gr
Bozita
Multibox Kött i sås för katt - 12 x 85 g
142 kr
I lager
1 670,59 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
85 gr
Bozita
Bitar i Sås med Kalkon 85 g
23 kr
I lager
269,41 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
85 gr
Bozita
Sterilised Chicken & Turkey in Sauce Våtfoder - 85g
15 kr
I lager
176,59 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
2 kgr
Bozita
Feline Indoor & Sterilised 2 kg
199 kr
I lager
99,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right