menu
Hem
> Hårvård
> Hårstyling
> Hårborstar och kammar
zoom_in
Cailap Hårborste i trä, 100 % naturborst
Cailap
Köp nu
139 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
south
sort
add
(-25%)
139 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
179 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Taggar:
Stylingverktyg
Hårborstar
Natural
Skonsam
Hårbotten
Hårvård
Daglig
Mer från
Cailap:
-25%
Cailap
Liten hopfällbar spegel
101 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-25%
5 ml
Cailap
Påfyllningsbar parfymflaska 5 ml
71 kr
I lager
1 420 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-24%
Cailap
Pennvässare
22 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
2 st
Cailap
Sminkväskset i mesh
103 kr
I lager
51,5 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Cailap
Liten sminkväska/organisatör, Beige
229 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Cailap
Necessär Medium Beige
149 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-25%
Cailap
Heatless Curls Set i Sammet
94 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-25%
Cailap
Stor sovmask i satin svart
127 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
7 st
Cailap
Reseset (3 flaskor á 100 ml, 3 burkar á 10 ml & 1 tratt)
109 kr
I lager
15,57 kr / st
Lägg till
list_alt_add
2 st
Cailap
Reseförpackning Spray- och Pumpflaska 65 ml 2 st
65 kr
I lager
32,5 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Cailap
Heatless Curls satin
129 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
2 st
Cailap
Reseförpackning Flaska Beige 60 ml 2 st
65 kr
I lager
32,5 kr / st
Lägg till
list_alt_add
12 st
Cailap
Hårspolar med Förvaringsväska 12 st
84 kr
I lager
7 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-25%
Cailap
Hårborste i trä med träpiggar
107 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-25%
Cailap
Ventilerad hårborste med naturborst och plastpiggar
65 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-25%
Cailap
Round Hair Brush Ceramic
65 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-25%
Cailap
Hårborste med naturborst och plastpiggar
90 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Cailap
Hårfärgningsset
74 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-24%
Cailap
Round Hair Brush Large Ceramic
74 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right