menu
Hem
> Skönhet
> Läppar
> Läppglans
zoom_in
play_circle
VIDEO
Catrice Melt & Shine Juicy Lip Balm 060 Malibu Barbie
Catrice
Köp nu
63 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
63 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
136 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
63 kr
18 jan 2026
Lägst pris nu
63 kr
Bevaka priset
Taggar:
Läppbalsam
Fukt
Läpparna
Liknande:
-25%
Hydracolor
Shine No. 3 Pink Pearl 3.6 g
51 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-25%
Gynning Beauty
Lip Shine Balm Hot Coast
167 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-50%
10 ml
Lumene
Lip Glow Oil Balm 5 Raspberry 10 ml
75 kr
I lager
749 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
-49%
45 gr
MILI Cosmetics
Lip Shine Sheer Juicy Kiss 4,5 g
50 kr
I lager
111,11 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-25%
12 ml
Emma S.
Hydra Lush Lip Balm Grapefruit 12 ml
97 kr
I lager
808,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-25%
MILI Cosmetics
Lip Shine Sparkle Dulce
74 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-25%
44 gr
Maybelline
New York Lifter Glaze Lip Balm 05 Peach Quench 2,8 g
87 kr
I lager
197,73 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-25%
21 gr
Gynning Beauty
Lip Shine Balm Oh My Gad
167 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
-49%
45 gr
MILI Cosmetics
Lip Shine Sparkle Glitz 4,5 g
50 kr
I lager
111,11 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-49%
45 gr
MILI Cosmetics
Lip Shine Sparkle Lolly
50 kr
I lager
111,11 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Catrice:
5 gr
Catrice
Lift & Laminate Brow Gel 010 Transparent
69 kr
I lager
1 380 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
5 ml
Catrice
Liquid Camouflage High Coverage Concealer 007
36 kr
I lager
728 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,12
Lägg till
list_alt_add
Catrice
Aura Drop Lip Elixir 10 4 ml
28 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Catrice
Soft Glam Filter Fluid 020 Light-Medium
82 kr
I lager
273,33 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,20
Lägg till
list_alt_add
3 ml
Catrice
Diamond Glaze Lip Gloss 020 Poppin' Glitters
50 kr
I lager
1 659,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
Catrice
Plumping Lip Liner 010
35 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,57
Lägg till
list_alt_add
048.105
Catrice
GEL AFFAIR Nail Lacquer 048 Frosted Crush
42 kr
I lager
87,31 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
Catrice
Kohl Kajal Waterproof
24 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,60
Lägg till
list_alt_add
Catrice
Plumping Lip Liner 060
35 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,57
Lägg till
list_alt_add
Catrice
H Ultra Precision Gel Eye Pencil Waterproof
35 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,83
Lägg till
list_alt_add
Catrice
H Ultra Precision Gel Eye Pencil Waterproof
35 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,83
Lägg till
list_alt_add
Catrice
Slim'Matic Ultra Precise Brow Pencil Waterproof 020
37 kr
I lager
73 880 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,65
Lägg till
list_alt_add
Catrice
Plumping Lip Liner 069 Mainhattan
25 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,57
Lägg till
list_alt_add
10 ml
Catrice
Glam & Doll Volume Mascara Waterproof
43 kr
I lager
430 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,17
Lägg till
list_alt_add
10 ml
Catrice
Lashes To Kill Waterproof Volume Mascara 010 10 ml
43 kr
I lager
428,8 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,73
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Catrice
Shake Fix Glow Spray 50 ml
69 kr
I lager
138 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,93
Lägg till
list_alt_add
020.8 g
Catrice
Holiday Skin Luminous solpuder Nr. 020 utjämnande vårdande (8g), Vattenfast, Vårdande, Utjämnande, Snabbt resultat, Oljor, Solpuder
60 kr
I lager
288,46 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
008 gr
Catrice
20H Ultra Precision Gel Eye Pencil Waterproof 120 Icy Silver
35 kr
I lager
437,5 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,83
Lägg till
list_alt_add
038.105
Catrice
Gel Affair Nail Lacquer
42 kr
Ej i lager
110,22 kr / 100 ml
Bevaka
notifications
3 ml
Catrice
Diamond Glaze Lip Gloss 030 Less Bitter More Glitter
49 kr
I lager
1 639,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right