menu
Hem
> Hårvård
zoom_in
Aveda Chakra 3 Balancing Pure-Fume Mist 100ml
Aveda
Köp nu
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
402 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
479 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
394 kr
31 jul 2026
Lägst pris nu
402 kr
Bevaka priset
Taggar:
Vegansk
Parfym
Liknande:
Bumble and bumble
Thickening Plumping Mask 200ml
490 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
L'Oréal Professionnel
Metal DX Discovery Set Mini
403 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Ace
Natural Haircare Cococnut Deep Hair Masque 250ml
369 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Redken
Color Extend Magnetics Holiday Gift Set
419 kr
Ej i lager
Bevaka
notifications
Dr.Melaxin
Bondex Remodeling Clinic Treatment 250ml
354 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
45 ml
Kérastase
Blond Absolu Discovery Set For Blond Hair 1 pcs
353 kr
Ej i lager
Bevaka
notifications
Veet
Easy Wax Electrical Roll-On Kit 1 pcs
374 kr
Ej i lager
Bevaka
notifications
500 ml
System Professional
System Professional Man Energy Shampoo
341 kr
Ej i lager
682,5 kr / l
Bevaka
notifications
L'anza
Ultimate Treatment Power Booster Strength 100ml
259 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
GA.MA
Plattjärn GOLD GI0234
488 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Aveda:
250 ml
Aveda
Shampure Nuturing Shampoo 250 ml
213 kr
I lager
852 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Aveda
Pure Abundance Volumizing Shampoo 250 ml
293 kr
Ej i lager
1 170 kr / l
Bevaka
notifications
-20%
50 ml
Aveda
NutriPlenish Conditioner Light Travel Size 50 ml
116 kr
I lager
232 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
Aveda
Chakra 5 Balancing Pure-Fume Mist Expressive 100ml
402 kr
I lager
4 020 kr / l
Lägg till
list_alt_add
1000 ml
Aveda
Cherry Almond Shampoo
731 kr
I lager
731,25 kr / l
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Aveda
Botanical Repair Masque Light 150 ml
439 kr
I lager
2 926,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Aveda
Invati Ultra Advanced Fortifying LeaveIn Treatment 100ml
390 kr
I lager
3 900 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Aveda
Rosemary Mint Purifying Shampoo 250 ml
237 kr
I lager
948 kr / l
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Aveda
Invati Ultra Advanced Thickening Styling Foam 150 ml
338 kr
I lager
2 250 kr / l
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Aveda
Botanical Repair Bond-Building Flash Treatment 150 ml
399 kr
I lager
2 660 kr / l
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Aveda
Color Control Leave-In Treatment Light 30 ml
113 kr
I lager
375 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
Aveda
Control Paste
296 kr
I lager
3 950 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Aveda
Invati Ultra Advanced Thickening Conditioner Light 200ml
390 kr
I lager
1 950 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
200 ml
Aveda
Invati Ultra Advanced Thickening Conditioner Rich 200 ml
423 kr
I lager
2 116 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
200 ml
Aveda
Nutriplenish Styling Treatment Foam 200 ml
343 kr
I lager
1 716 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
50 ml
Aveda
NutriPlenish Shampoo Deep Travel Size 50ml
108 kr
I lager
216 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
40 ml
Aveda
Nutriplenish Daily Moisturizing Treatment 40 ml
108 kr
I lager
270 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Aveda
Color Control Shampoo
79 kr
I lager
158 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
Aveda
Scalp Solutions Stimulating Scalp Massager
330 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right