menu
Hem
> Djur
zoom_in
Churu Cat Vet Diet Tuna/Chicken 40 st
Churu
Köp nu
450 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
(-10%)
450 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
450 kr
18 jun 2026
Lägst pris nu
450 kr
Bevaka priset
Liknande:
-10%
40 st
Impromune
Tabletter - 40 tabletter
521 kr
I lager
13,03 kr / st
Lägg till
list_alt_add
3 kgr
Royal Canin Veterinary Diet
Royal Canin Veterinary Canine Anallergenic Small Dog - 3 kg
449 kr
I lager
149,67 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Specific
COD-HY Allergen Management Plus 4 kg
425 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Cheerble
Cat Wicked Duo2 Interaktiv Kattboll Röd
499 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Pet Genie by Litter Locker
Pet Genie avfallshantering av hundavföring - 1 st Pet Genie tunna
479 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
20 kgr
Versele Laga Nature
Versele-Laga Menu Nature 4 Seasons foderblandning - 20 kg
429 kr
I lager
21,45 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Roseline
Tassax Böjd 45
499 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Frontpro
För hund >25-50 kg, tuggtablett 136 mg, 3 st
494 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
AdTab
48 mg tuggtabletter för katt (>2-8 kg) 6 st
565 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
30 st
Virbac
Floragest Hund M 30 st
279 kr
I lager
9,3 kr / st
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Churu:
40 st
Churu
Cat Tuna Varieties 40 st
299 kr
I lager
7,47 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-8%
4 st
Churu
Kitten Tuna 4 st
36 kr
I lager
9 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
1,00
Lägg till
list_alt_add
4 st
Churu
Skin & Coat Chicken & Scallop 4 st
31 kr
I lager
7,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
4 st
Churu
Cat Hairball Control Chicken 4x14g
37 kr
I lager
9,25 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-10%
40 st
Churu
Cat Vet Nourish Tuna/Chicken 40 st
450 kr
I lager
11,25 kr / st
Lägg till
list_alt_add
4 st
Churu
Cat Cremy Tuna With Salmon 4x14g
37 kr
I lager
9,25 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,70
Lägg till
list_alt_add
-10%
40 st
Churu
Cat Chicken Varieties 40 st
270 kr
I lager
6,75 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
8 st
Churu
Fun Bites Chicken Recipe kattgodis 8x12g
100 kr
I lager
12,49 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
8 st
Churu
Hundgodis Wraps med Lax 8 st
65 kr
I lager
8,12 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-21%
4 st
Churu
Skin & Coat Tuna & Scallop 4 st
31 kr
I lager
7,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
8 st
Churu
Hundgodis Kycklingrulle med Krämig Ostfyllning 8 st
89 kr
I lager
11,12 kr / st
Lägg till
list_alt_add
3 st
Churu
Cat Juicy Bites Shrimp/Seafood 3 st
74 kr
I lager
24,82 kr / st
Lägg till
list_alt_add
8 st
Churu
Fun Bites Tuna Recipe kattgodis 8x12g
100 kr
I lager
12,49 kr / st
Lägg till
list_alt_add
8 st
Churu
Hundgodis Wraps med Tonfisk 8 st
85 kr
I lager
10,61 kr / st
Lägg till
list_alt_add
4 st
Churu
INABA Puree kattgodis Creamy Snacks, högkvalitativa proteiner med kyckling och räkor 56 g (1-pack), kattsnacks i premiumkvalitet
35 kr
I lager
8,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
50 gr
Churu
Kakor godis för katter med kyckling och räkor 50g
20 kr
I lager
39,46 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
3 st
Churu
Cat Juicy Bites Chicken/Tuna 3 st
47 kr
I lager
15,67 kr / st
Lägg till
list_alt_add
8 st
Churu
Dog Rolls Chicken with Salmon 8 st
89 kr
I lager
11,12 kr / st
Lägg till
list_alt_add
8 st
Churu
Hundgodis Kyckingrulle med Krämig Fyllning 8 st
85 kr
I lager
10,61 kr / st
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right