menu
Hem
> Skönhet
> Läppar
zoom_in
Clarins Velvet Lip Perfector 03 Velvet Red 12 ml
Clarins
Bevaka
notifications
Priser
Prishistorik
south
sort
add
176 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
add
219 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
176 kr
26 sep 2026
Lägst pris nu
176 kr
Bevaka priset
Liknande:
Anastasia Beverly Hills
Lip Velvet Pomegranate
230 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
10 ml
Maria Åkerberg
Lipp Gloss Red Velvet 6 ml
139 kr
I lager
1 393 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,12
Lägg till
list_alt_add
ALL I AM Beauty
Lip Gloss Pink Velvet
299 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
Lavera
Velvet Matt Lipstick 4,5 g
189 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
I´M MEME
Lip Silhouette Matte Velvet Tint 04 Antique Beige
159 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Gosh
Velvet Touch Lip Liner 015 Cherry
111 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Gosh
Velvet Touch Lip Liner Waterproof 009 Rose
146 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-25%
51 gr
Sigma Beauty
Lip Cream Begonia
168 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Bobbi Brown
Lip Pencil Red
419 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
4 gr
I´M MEME
Lip Silhouette Matte Velvet Tint 03 Flare Coral
190 kr
I lager
4 750 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Clarins:
-20%
30 ml
Clarins
Calm Essentiel Restoring Treatment Oil 30 ml
580 kr
Ej i lager
Bevaka
notifications
30 ml
Clarins
Skin Illusion Full Coverage 107C
484 kr
I lager
1 613,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Clarins
Double Serum Foundation D5N
547 kr
I lager
1 823,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
Clarins
3-Dot Liner 01 Black
255 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
42 gr
Clarins
Ombre 4 Couleurs 08 Amber Gradation
433 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,24
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Clarins
Extra-Firming Phyto-Serum 50 ml
1 065 kr
Ej i lager
2 130 kr / 100 ml
Bevaka
notifications
7 ml
Clarins
Lip Comfort Oil Black
310 kr
Ej i lager
4 428,57 kr / 100 ml
Bevaka
notifications
-20%
50 ml
Clarins
Hydra-Essentiel SPF 15 Moisturizes and Quenches Silky Cream
476 kr
I lager
952 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
Clarins
Lip Comfort Oil 10 Plum
310 kr
Ej i lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,26
Bevaka
notifications
-20%
200 ml
Clarins
Super Restorative Treatment Essence
504 kr
Ej i lager
2 520 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Bevaka
notifications
Clarins
Skin Illusion SPF 15 Foundation 105 Nude
525 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,58
Lägg till
list_alt_add
Clarins
Eyeliner Brush
280 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
7 ml
Clarins
Water Lip Stain 03 Red Water
216 kr
I lager
3 085,71 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
7 ml
Clarins
Water Lip Stain 04 Violet Water
216 kr
I lager
3 085,71 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
7 ml
Clarins
Water Lip Stain 09 Deep Red Water
216 kr
I lager
3 085,71 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
42 gr
Clarins
Ombre 4 Couleurs 09 Onyx Gradation
440 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,24
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Clarins
Calm Essentiel Repairing Soothing Balm
258 kr
I lager
860 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
75 ml
Clarins
Hydra-Essentiel Moisturizes and Quenches Matte Gel
397 kr
I lager
5 293,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
Clarins
Everlasting Youth Fluid Foundation 103 Ivory
460 kr
Ej i lager
Bevaka
notifications
-20%
30 ml
Clarins
Everlasting Youth Fluid 108 Sand
460 kr
Ej i lager
1 533,33 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,56
Bevaka
notifications
chevron_left
chevron_right