menu
Hem
> Hudvård
> Ansiktsvård
zoom_in
Clinique Daily Hydrators 3 pcs
Clinique
Köp nu
270 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Instruktion
south
sort
add
270 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
375 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
385 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Instruktion
Applicera ansiktskrämen på rengjord hud morgon och kväll. Följ upp med solskydd dagtid. Använd masken när huden behöver extra fukt och omvårdnad. Kan användas i ansiktet och på halsen. Applicera ögonkrämen morgon och kväll.
Taggar:
Ansiktsvård
Hudvård
Fukt
Mer från
Clinique:
-20%
6 ml
Clinique
Even Better All Over Primer + Color Corrector Peach shade 6 ml
263 kr
I lager
4 383,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
6 ml
Clinique
Even Better All Over Primer + Color Corrector Apricot shade 6 ml
263 kr
I lager
4 383,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
Clinique
Must haves
479 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
30 ml
Clinique
AntiBlemish Solutions Liquid Makeup CN 90 Fresh Sand 30 ml
328 kr
I lager
1 093,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
30 ml
Clinique
Redness Solutions Makeup CN 10 Calming Alabaster 30 ml
276 kr
I lager
920 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
30 ml
Clinique
Redness Solutions Makeup CN 28 Calming Ivory 30 ml
276 kr
I lager
920 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
30 ml
Clinique
Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF15 Meringue 12 WN 30 ml
328 kr
I lager
1 093,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
30 ml
Clinique
Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF15 Stone 38 WN 30 ml
328 kr
I lager
1 093,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
75 ml
Clinique
Naturally Gentle Eye Makeup Remover 75 ml
177 kr
I lager
2 360 kr / l
Lägg till
list_alt_add
7 ml
Clinique
Moisture Surge Megastars Trio
315 kr
Ej i lager
Bevaka
notifications
-25%
15 ml
Clinique
7 Day Scrub Cream Rinse-Off Formula (15 ml)
90 kr
Ej i lager
600 kr / 100 ml
Bevaka
notifications
3 gr
Clinique
Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm Fuller Fig 3 g
196 kr
Ej i lager
6 533,33 kr / 100 gr
Bevaka
notifications
10 ml
Clinique
High Impact High-Fi Full Volume Mascara Black
268 kr
I lager
2 680 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
7 ml
Clinique
Pop Lip + Cheek Oil Pink Honey
245 kr
I lager
3 500 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
6 ml
Clinique
Even Better All Over Concealer + Eraser Wn 122 Clove - 6 ml
219 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,60
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Clinique
7 Day Scrub Cream 250 ml
438 kr
I lager
1 750 kr / l
Lägg till
list_alt_add
325 ml
Clinique
Super Skin Care Set Moisture Surge 125ml + Makeup Remover 200ml + 7 Day Scrub 250ml 325 ml
349 kr
Ej i lager
1 074,77 kr / l
Bevaka
notifications
-18%
6 gr
Clinique
Chubby Stick Cheek Color Balm Amp'd Up Apple 6g
240 kr
I lager
4 000 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
Clinique
Foundation Buff Brush
361 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-25%
100 ml
Clinique
Anti-Blemish Solutions Oil-Control Cleansing Mask 100 ml
299 kr
I lager
2 992,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right