menu
Hem
> Hudvård
> Ansiktsvård
> Ansiktsmask
zoom_in
COSRX The Peptide Collagen Lifting Glow Hydrogel Mask
COSRX
Bevaka
notifications
Priser
south
sort
add
(-19%)
80 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
add
(-15%)
84 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
Taggar:
Ansikte
B12
K-beauty
Transparent
Återfuktande
Hyaluronsyra
Niacinamid
Collagen
Peptider
Komfort
Mer från
COSRX:
-40%
36 st
COSRX
Master Patch Basic 36pcs
119 kr
I lager
3,31 kr / st
Lägg till
list_alt_add
50 ml
COSRX
Ultra Light Invisible Sun Screen
123 kr
I lager
246 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,59
Lägg till
list_alt_add
150 ml
COSRX
Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser
88 kr
I lager
589,4 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
-25%
80 ml
COSRX
Advanced Snail Radiance Dual Essence 80 ml
248 kr
I lager
3 093,75 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,91
Lägg till
list_alt_add
-25%
50 ml
COSRX
The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum 50 ml
224 kr
I lager
448,5 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
COSRX
PEPTIDE-132 Ultra Perfect Hair Bonding Shampoo 200ml
200 kr
I lager
1 000 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
20 ml
COSRX
The Retinol 0.1 Cream 20 ml
229 kr
I lager
1 145 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,53
Lägg till
list_alt_add
100 ml
COSRX
Oil Free Ultra Moisturizing Lotion 100 ml
153 kr
I lager
1 530 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,75
Lägg till
list_alt_add
50 ml
COSRX
Pure Fit Cica Cream 50 ml
214 kr
I lager
428,9 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
19 gr
COSRX
Airy-Light Invisible Sun Stick SPF50 19g
151 kr
I lager
796,42 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-27%
150 ml
COSRX
AC Collection Calming Foam Cleanser 2.0 150 ml
145 kr
I lager
966,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
20 gr
COSRX
Full Fit Honey Sugar Lip Scrub 20g
171 kr
I lager
855,65 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
COSRX
Centella Water Alcohol-Free Toner 150ml
199 kr
I lager
1 326,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-27%
50 ml
COSRX
Hydrium Green tea Aqua Soothing Gel Cream
218 kr
I lager
436 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,67
Lägg till
list_alt_add
20 ml
COSRX
The Niacinamide 15 Serum 20 ml
235 kr
I lager
1 175 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,62
Lägg till
list_alt_add
30 ml
COSRX
Full Fit Propolis Light Ampoule, 30 ml
289 kr
I lager
963,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
20 ml
COSRX
Advanced The Vitamin C 23 Serum 20ml
225 kr
I lager
1 125 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-25%
20 ml
COSRX
The Hyaluronic Acid 3 Serum 20 ml
209 kr
I lager
1 046,25 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,56
Lägg till
list_alt_add
90 st
COSRX
Master Patch Intensive 90 st
183 kr
I lager
2,03 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,85
Lägg till
list_alt_add
-20%
40 ml
COSRX
Low pH Niacinamide Micellar Cleansing Water 400 ml
172 kr
I lager
430 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,36
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right