menu
Hem
> Hårvård
> Schampo
zoom_in
Daxxin PSO Scalp Treatment 150 ml
Daxxin
Köp nu
175 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
south
sort
add
175 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
175 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
add
199 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
Taggar:
Trippelverkande
Långvarig
Daglig
Provitamin
Milda
Klåda
Mjukgörande
Komfort
Shampoo
Glycerin
Mer från
Daxxin:
-20%
250 ml
Schampo Normal 250 ml
116 kr
I lager
464 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,52
Jämför pris
-20%
250 ml
Daxxin
Mjällschampo 250 ml
95 kr
I lager
380,8 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,63
Lägg till
list_alt_add
-20%
250 ml
Daxxin
Mjällschampo Utan Parfym 250 ml
95 kr
I lager
380,8 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,53
Lägg till
list_alt_add
-20%
300 ml
Daxxin
Psoriasis Hårshampoo 300ml
127 kr
I lager
424 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,54
Lägg till
list_alt_add
-20%
200 ml
Daxxin
Balsam 200 ml
90 kr
I lager
448 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,70
Lägg till
list_alt_add
-20%
300 ml
Daxxin
Body Wash Extra Dry Skin 300 ml
127 kr
I lager
424 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Daxxin
Anti-Dandruff Mjällschampo 100 ml
71 kr
I lager
710 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
250 ml
Daxxin
Schampo Extra Volume 250 ml
95 kr
I lager
380,8 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,62
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Daxxin
Shampoo Normal to Dry Hair utan parfym 100 ml
69 kr
I lager
690 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
250 ml
Daxxin
Schampo Normal-Dry Hair 250 ml
95 kr
I lager
380,8 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,63
Lägg till
list_alt_add
-20%
300 ml
Daxxin
Hair & skin, 300 ml
119 kr
I lager
397,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,56
Lägg till
list_alt_add
-20%
200 ml
Daxxin
Balsam oparfymerad, 200 ml
90 kr
I lager
448 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,62
Lägg till
list_alt_add
-20%
150 ml
Daxxin
Intense Treatment Dry Scalp 150 ml
127 kr
I lager
848 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,38
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Daxxin
PSO Body Wash 100 ml
71 kr
I lager
710 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
150 ml
Daxxin
Pre-Wash Anti-Dandruff 150 ml
127 kr
I lager
848 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right