menu
Hem
> Hudvård
> Ansiktsvård
> Ögonkräm
zoom_in
Dr.Melaxin Retinol Eyephalt Eyebag Cream 10g
Dr.Melaxin
Köp nu
469 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
469 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
550 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
260 kr
11 jun 2026
Lägst pris nu
469 kr
Bevaka priset
Taggar:
Retinol
Ögonkräm
Lystergivande
Collagen
Liknande:
15 ml
Lernberger Stafsing
Lernberger Stafsing Eye Cream 15 ml
392 kr
I lager
2 613,33 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
25 ml
Pixi
Retinol Eye Cream 25 ml
237 kr
I lager
949,2 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,57
Lägg till
list_alt_add
-35%
15 ml
Peter Thomas Roth
Retinol Fusion PM Eye Cream 15ml
439 kr
Ej i lager
2 926,67 kr / 100 ml
Bevaka
notifications
-20%
15 ml
Dr. Hauschka
Regenerating Eye Cream 15 ml
476 kr
I lager
3 173,33 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
15 ml
Caudalíe
Resveratrol-Lift Firming Eye Gel Cream 15 ml
470 kr
I lager
3 133,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
15 ml
Babor
Vitalizing Eye Cream Ögonkräm 15 ml
434 kr
Ej i lager
2 893,33 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Bevaka
notifications
15 ml
Marina Miracle
Triple Effect Eye Cream 15ml
439 kr
I lager
2 926,67 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
15 ml
Bobbi Brown
Hydrating Eye Cream 15 ml
529 kr
Ej i lager
3 523,33 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Bevaka
notifications
15 ml
BABOR
Vitalizing Eye Cream 15 ml
430 kr
I lager
2 866,67 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
15 ml
Medik8
Crystal Retinal Ceramide Eye 3 15 ml
487 kr
I lager
3 243,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Dr.Melaxin:
-25%
30 ml
Dr.Melaxin
Cemenrete Calcium Volume Ampoule Plus 30ml
329 kr
I lager
1 096,67 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Dr.Melaxin
Melting Cleanser 150 ml
208 kr
I lager
1 386,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
50 ml
Dr.Melaxin
TX Cream 50 ml
320 kr
I lager
640 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Dr.Melaxin
Cemenrete Cyano Pink Spicule Cream 50ml
284 kr
I lager
568 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-25%
80 ml
Dr.Melaxin
Peel Shot Exfoliating Black Rice Ampoule 80 ml
262 kr
I lager
3 275 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-25%
10 ml
Dr.Melaxin
Eyephalt Eyebag Cream 10 ml
344 kr
I lager
3 440 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-25%
80 ml
Dr.Melaxin
Peel Shot Exfoliating Kojic Acid Turmeric Serum 80 ml
254 kr
I lager
3 175 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-25%
80 ml
Dr.Melaxin
Peel Shot Exfoliating White Rice Ampoule 80ml
262 kr
I lager
3 275 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
-25%
40 gr
Dr.Melaxin
TX Retinalsome Double Effect Eye Cream 40 g
344 kr
I lager
860 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-20%
9 gr
Dr.Melaxin
Cemenrete Calcium Volume Multi Balm 9 g
240 kr
I lager
2 666,67 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
Dr.Melaxin
Bondex Remodeling Clinic Treatment 250ml
354 kr
I lager
1 416 kr / l
Lägg till
list_alt_add
4 ml
Dr.Melaxin
BP Spicule Plumping Lip Shot Maxi 4ml
259 kr
I lager
6 475 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
65 gr
Dr.Melaxin
Cactox Pore Relief Dual Capsule Cream 65 g
304 kr
I lager
4 676,92 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Dr.Melaxin
Cemenrete Cyano Pink Spicule Serum 30ml
312 kr
I lager
1 040 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right