menu
Hem
> Hudvård
> Rakning och hårborttagning
> Hårborttagning
zoom_in
Estrid Razor Starter Kit Jade
Estrid
Köp nu
103 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
(-20%)
103 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
129 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
129 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
103 kr
28 maj 2026
Lägst pris nu
103 kr
Bevaka priset
Taggar:
Förebygga
Aloe vera
Återfuktande
Ergonomiskt
Rakblad
Sheasmör
Vegansk
Hud
Liknande:
-20%
Estrid
Razor Starter Kit Halo
103 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-25%
Tweezerman
Brow Razor
157 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
2 st
Gillette Venus
Smooth Rakhyvel med 2 st Rakblad
105 kr
I lager
52,5 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-25%
Dashl
Precision Face Razor Trio
82 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
Gillette Venus
Pro ComfortGlide Sensitive Rakhyvel & 1 st Rakblad Samt Duschhållare
98 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
-25%
DeoDoc
Intimate Shaving Razor White 1 Razor and 2 Razor Heads
300 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
Tweezerman
Retail Facial Razor Rose Gold
164 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
42 gr
Andrea
Extra Strength Bleach Body 42g
98 kr
I lager
232,38 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,43
Lägg till
list_alt_add
Old Spice
Original After Shave Lotion 150ml
123 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
200 ml
No Hair Crew
Body Hair Removal Cream 200ml
95 kr
I lager
476 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,88
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Estrid:
Estrid
The Razor Starter Kit Matcha
129 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,38
Lägg till
list_alt_add
Estrid
The Ultimate Shave Gift Set in Box Stella
219 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Estrid
Startkit Bloom
129 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,90
Lägg till
list_alt_add
-20%
Estrid
Razor Starter Kit Guava
103 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
Estrid
Travel Case Space
63 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,67
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Estrid
The Ultimate Shave Gel 200 ml
65 kr
Ej i lager
325 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
2,40
Bevaka
notifications
4 st
Estrid
Rakblad, 4 st
159 kr
Ej i lager
39,75 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Bevaka
notifications
-30%
Estrid
Rakblad x8, 8 st
195 kr
Ej i lager
Bevaka
notifications
Estrid
Travel Case Bloom
79 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,67
Lägg till
list_alt_add
Estrid
Starter Kit Moss
129 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,38
Lägg till
list_alt_add
Estrid
Travel case Guava
79 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,67
Lägg till
list_alt_add
Estrid
Starter Kit Onyx
129 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,38
Lägg till
list_alt_add
Estrid
The Vegan Bikini & Underarm Wax Kit
65 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
1,00
Lägg till
list_alt_add
-20%
Estrid
Razor & Case Set Butter
143 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
Estrid
Razor Starter Kit Space
103 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
Estrid
" ""The Mini"" Rakhyvel & fodral Resekit Bloom, 1 st"
87 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
Estrid
Face Razor Blades
127 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
Estrid
Travel Case Onyx
63 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,67
Lägg till
list_alt_add
Estrid
Starter kit Guava 1 st
129 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,38
Lägg till
list_alt_add
-20%
Estrid
Razor & Case Set Ribbon
143 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right