menu
Hem
> Skönhet
> Läppar
> Läppstift
zoom_in
play_circle
VIDEO
Etude Dear Darling Water Gel Tint 03 Real Red
Etude
Köp nu
129 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
129 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
129 kr
9 apr 2026
Lägst pris nu
129 kr
Bevaka priset
Taggar:
Gel
Återfuktande
Hållbar
Läpparna
Långvarig
Formula
Mer från
Etude:
Etude
Dear Darling Water Tint #01 Strawberry
129 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
75 ml
Etude
Moistfull Collagen Cream 75 ml
369 kr
I lager
4 920 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
180 ml
Etude
Moistfull Collagen Facial Emulsion 180 ml
280 kr
I lager
1 555,56 kr / l
Lägg till
list_alt_add
60 ml
Etude
Soon Jung 2x Cream 60 ml
260 kr
I lager
4 333,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Etude
Glow Fixing Tint
150 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
42 gr
Etude
Dear Darling Oil Tint 04 Sweet Apple
169 kr
I lager
402,38 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
4 gr
Etude
Fixing Tint 01 Analog Rose 4g
169 kr
I lager
4 225 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
4 gr
Etude
Fixing Tint 10 Smoky Cherry 4g
169 kr
I lager
4 225 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
4 gr
Etude
Fixing Tint 12 Salmon Brick 4g
169 kr
I lager
4 225 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
4 gr
Etude
Fixing Tint 03 Mellow Peach 4g
169 kr
I lager
4 225 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
75 ml
Etude
Soon Jung Hydro Barrier Cream 75 ml
325 kr
I lager
4 333,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
25 ml
Etude
Soon Jung Sheet Mask 25 ml
55 kr
I lager
220 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
42 gr
Etude
Dear Darling Oil Tint 01 Real Cherry
169 kr
I lager
402,38 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
42 gr
Etude
Dear Darling Oil Tint 02 Plum Berry
169 kr
I lager
402,38 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
42 gr
Etude
Dear Darling Oil Tint 05 Red Oil
169 kr
I lager
402,38 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
4 gr
Etude
Fixing Tint 06 Soft Walnut
169 kr
I lager
4 225 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
4 gr
Etude
Fixing Tint 08 Dusty Beige
169 kr
I lager
4 225 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
4 gr
Etude
Fixing Tint 11 Rose Blending
169 kr
I lager
4 225 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
Etude
Dear Darling Water Gel Tint 05 Dracula Red
129 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right