menu
Hem
> Mat och dryck
> Laktosfri och glutenfri mat
> Snacks och godis
zoom_in
GEO Solrosfrö EKO 350g
GEO
Köp nu
63 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
(-20%)
63 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
63 kr
3 okt 2026
Lägst pris nu
63 kr
Bevaka priset
Taggar:
Eko
Milda
Kosten
Matlagning
Dryck
Ekologisk
Frön
Frukt
Mer från
GEO:
-20%
GEO
Groddningsburk 08 liter
167 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-21%
35 gr
GEO
Krassefrö EKO, 35 g
22 kr
I lager
62,86 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
-20%
600 gr
GEO
Vetegräsfrö EKO, 600 g
75 kr
I lager
125 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
500 gr
GEO
Alfalfafrö EKO, 500 g
159 kr
I lager
318 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-21%
90 gr
GEO
Mungbönor 90 g
22 kr
I lager
244,44 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-21%
20 gr
GEO
Rosa Rädisfrö EKO 20g
22 kr
I lager
110 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
15 gr
GEO
Rödbeta Ruby Red Microgreens EKO 15 g
35 kr
I lager
233,33 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
15 gr
GEO
Kålrabbi Lila Microgreens EKO 15 g
35 kr
I lager
233,33 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
15 gr
GEO
Grönkål Red Russian Microgreens Ekologisk 15g
35 kr
I lager
233,33 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-21%
80 gr
GEO
Solrosfrö EKO 80 g
22 kr
I lager
275 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
GEO
Sproutbag 1 st
149 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
350 gr
GEO
Solrosfrö EKO 350 g
79 kr
I lager
225,71 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
GEO
Terradisiena Groddningsställ i Terracotta
396 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-21%
12 gr
GEO
Rödkålsfrö EKO, 12 g
22 kr
I lager
183,33 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,75
Lägg till
list_alt_add
35 gr
GEO
Bockhornsklöverfrö EKO 35 g
34 kr
I lager
97,14 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
400 gr
GEO
Adzukibönor EKO 400 g
115 kr
I lager
287,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
300 gr
GEO
Bockhornsklöverfrö EKO 300 g
119 kr
I lager
396,67 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
400 gr
GEO
Klöverfrö EKO 400 g
149 kr
I lager
372,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-21%
50 gr
GEO
Senapsfrö EKO 50g
22 kr
I lager
44 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right