menu
Hem
> Förkylning
> Halsont
zoom_in
Halzin Honung & Citron Sugtablett Blister, 24tabletter
ABECE
Köp nu
65 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
65 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
65 kr
12 jan 2026
Lägst pris nu
65 kr
Bevaka priset
Taggar:
Sugtablett
Honung
Citron
Liknande:
24 st
Strepsils
Citron sugtablett 24 st
67 kr
I lager
2,79 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
24 st
Strepsils
Honung & Citron, sugtablett, 24 st
65 kr
I lager
2,71 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,71
Lägg till
list_alt_add
24 st
Strepsils
Jordgubb, sugtablett 24 st
67 kr
I lager
2,79 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,69
Lägg till
list_alt_add
56 gr
Senega
Hyaluron Honung & Citron, 56 g
69 kr
I lager
123,21 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
5 mg
24 st
Coldycin
Citron 5 mg/1 mg 24 sugtabletter
73 kr
I lager
3,04 kr / st
Lägg till
list_alt_add
5 mg
24 st
Coldy
Cin Honung 5 mg/1 mg, 24 sugtabletter
71 kr
I lager
2,96 kr / st
Lägg till
list_alt_add
24 st
ABECE
Halzin Jordgubb Sugtablett Blister, 24tabletter
65 kr
I lager
2,71 kr / st
Lägg till
list_alt_add
24 st
Strepsils
Apelsin Sugtablett 24 St
65 kr
I lager
2,71 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,75
Lägg till
list_alt_add
36 st
Strepsils
Honung & Citron, sugtablett, 36 st
89 kr
I lager
2,47 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,82
Lägg till
list_alt_add
3 mg
20 st
Zyx Eukalyptus 3 mg 20 sugtabletter
73 kr
I lager
3,65 kr / st
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
ABECE:
50 mg
2 st
ABECE
Sumatriptan 50 mg 2 filmdragerade tabletter
79 kr
I lager
39,5 kr / st
Lägg till
list_alt_add
1,6 mg
250 ml
ABECE
Bromhexin Oral lösning 1,6 mg/ml 250 ml
65 kr
I lager
260 kr / l
Lägg till
list_alt_add
1mg
10 ml
ABECE
Xylometazolin utan konserveringsmedel, 1mg/ml 10 ml
45 kr
I lager
450 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
20 mg
28 st
ABECE
Omeprazol 20 mg 28 kapslar
89 kr
I lager
3,18 kr / st
Lägg till
list_alt_add
10 ml
ABECE
Näsolja Mentol 10 ml
55 kr
I lager
550 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
ABECE
Levonorgestrel tablett 1,5 mg 1 st
95 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
10 mg
14 st
ABECE
Loratadin Tablett 10 mg 14 st
19 kr
I lager
1,36 kr / st
Lägg till
list_alt_add
100 mg
50 st
ABECE
Koffein 100 mg tablett 50 st
46 kr
I lager
0,92 kr / st
Lägg till
list_alt_add
50 mg
3 gr
ABECE
Aciklovir Kutant stift 50 mg/g 3 g
129 kr
I lager
4 300 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
500 mg
20 st
ABECE
Paracetamol filmdragerad tablett 500 mg 20 st
27 kr
I lager
1,35 kr / st
Lägg till
list_alt_add
ABECE
Mometason Nässpray suspension 50 µg/dos 140 doser
169 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
625 mg
60 st
ABECE
Glukosamin Kapsel hård 625 mg 60 st
149 kr
I lager
2,48 kr / st
Lägg till
list_alt_add
50mg
180 ml
ABECE
Minoxidil Forte Kutan lösning 50mg/ml Flaska, 3x60ml
394 kr
I lager
2 188,89 kr / l
Lägg till
list_alt_add
30 ml
ABECE
Saltvattenspray 30 ml
39 kr
I lager
130 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
10 ml
ABECE
Återfuktande Nässpray 10 ml
65 kr
I lager
650 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
10 ml
ABECE
Torra Ögon 10 ml
76 kr
I lager
760 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
20mg
180 ml
ABECE
Minoxidil Kutan lösning 20mg/ml Flaska, 3x60ml
369 kr
I lager
2 050 kr / l
Lägg till
list_alt_add
20 mg
100 ml
ABECE
Ibuprofen Oral suspension 20 mg/ml 100 ml
34 kr
I lager
340 kr / l
Lägg till
list_alt_add
20 mg
14 st
ABECE
Omeprazol 20 mg 14 kapslar
55 kr
I lager
3,93 kr / st
Lägg till
list_alt_add
10 ml
ABECE
Näsolja 10 ml
55 kr
I lager
550 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right