menu
Hem
> Djur
> Foder och tillskott
zoom_in
Cat Adult Nötkött - 10 kg
Happy Cat
Köp nu
689 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
689 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
1 129 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
1 549 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
(-30%)
545 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
545 kr
10 sep 2026
Lägst pris nu
689 kr
Bevaka priset
Taggar:
Linfrö
Kamomill
Fettsyror
Växtbaserade
Vitaminer
Extrakt
Protein
Omega-6
Rosmarin
Magnesium
Liknande:
10 kgr
Happy Cat
Sterilised Bavarian Beef (10 kg)
689 kr
I lager
68,9 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
10 kgr
Selective
Science Rabbit adult
692 kr
I lager
69,2 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
10 kgr
Bozita
Grainfree Kitten - 10 kg
795 kr
I lager
79,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
10 kgr
Royal Canin
Urinary Care - 10 kg
1 019 kr
I lager
101,9 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
10 kgr
Pro Plan
Sterilised Adult Renal Plus Kalkon Kattfoder - 10 kg
716 kr
I lager
71,6 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
10 kgr
Bozita
Large Wheat Free Salmon (10 kg)
712 kr
I lager
71,16 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
10 kgr
Selective
Science Guinea Pig (10 kg)
647 kr
I lager
64,7 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
10 kgr
Bozita
Active & Sterilised Grain free Lamb (10 kg)
719 kr
I lager
71,9 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Specific
Puppy Large & Gigant Breed CPD-XL - 12 kg
679 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
10 kg
Iams
Advanced Nutrition Adult Cat med lamm - 10 kg
512 kr
I lager
51,2 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Happy Cat:
10 kgr
Happy Cat
Sterilised Lamb (10 kg)
699 kr
I lager
69,9 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
100 gr
Happy Cat
Crunchy Snack Lax & Ärtor Kattgodis - 100 g
65 kr
I lager
928,57 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
13 kg
Happy Cat
Kitten Fågel - 13 kg
189 kr
I lager
14,54 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
13 kgr
Happy Cat
Young Junior Farm Poultry - 1,3 kg
192 kr
I lager
14,77 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Happy Cat
Young Junior Farm Duck - 1,3 kg
192 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
10 kg
Happy Cat
Cat Adult Atlantic Lax - 10 kg
733 kr
I lager
73,3 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
4 kg
Happy Cat
Young Kitten Farm Poultry - Ekonomipack: 2 x 4 kg
304 kr
I lager
76 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
4 kgr
Happy Cat
Junior Farm Poultry (4 kg)
389 kr
I lager
97,25 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Happy Cat
Cat Adult Fågel - 10 kg
834 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
4 kg
Happy Cat
Cat Sterilised Lax - 4 kg
379 kr
I lager
94,75 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Happy Cat
Cat Senior Lax - 13 kg
179 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
85 gr
Happy Cat
Kött i Sås Våtfoder med Anka för katt - 20 st x 85 g
319 kr
I lager
3 752,94 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
85 gr
Happy Cat
Meat in Sauce Kitten & Junior Duck - 85 g
11 kr
I lager
127,88 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
13 kgr
Happy Cat
Culinary Adult Bavarian Beef - Ekonomipack: 2 x 1,3 kg
159 kr
I lager
12,23 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Happy Cat
Care Skin & Coat - 1,3 kg
134 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Happy Cat
Culinary Adult Farm Poultry - Ekonomipack: 2 x 1,3 kg
115 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
4 kgr
Happy Cat
Cat Adult Sterilised Nötkött - 4 kg
369 kr
I lager
92,25 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
85 gr
Happy Cat
Skin & Coat 85 g
10 kr
I lager
114,94 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
10 kgr
Happy Cat
Cat Sterilised Lax - 10 kg
775 kr
I lager
77,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right