menu
Hem
> Mage och tarm
> Förstoppning
zoom_in
Hjärtats Psylliumhusk 80% kostfiber 165g
Hjärtats
Köp nu
122 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
122 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
122 kr
4 okt 2026
Lägst pris nu
122 kr
Bevaka priset
Taggar:
Kalcium
Mjölksyrabakterier
Pulver
Daglig
Liknande:
250 gr
Alpha Plus
Psylliumfröskal
106 kr
I lager
424 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,91
star
4,91
Lägg till
list_alt_add
200 gr
Sunwic
Kostfiber 200 g
149 kr
I lager
745 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-25%
275 gr
Holistic
Psylliumfröskal, 275 g
169 kr
I lager
613,64 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,85
star
4,85
Lägg till
list_alt_add
880 mg
50 st
Vi-Siblin
S, granulat i dospåse 880 mg/g, 50 st
119 kr
I lager
2,38 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,83
star
4,83
Lägg till
list_alt_add
610 mg
50 st
Vi-Siblin
Granulat i dospåse 610 mg/g, 50 st
129 kr
I lager
2,58 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
2,00
star
2,00
Lägg till
list_alt_add
200 gr
DulcoSoft
Plus 200 g
149 kr
I lager
745 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,62
star
3,62
Lägg till
list_alt_add
20 st
DulcoSoft
Pulver i dospåsar 20 st
119 kr
I lager
5,95 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,43
star
4,43
Lägg till
list_alt_add
20 st
Omnilax
Pulver till oral lösning i dospåse 10 g 20 st
135 kr
I lager
6,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
50 st
Inolaxol granulat dospåse 50 st
127 kr
I lager
2,54 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
250 ml
DulcoSoft
Oral lösning 250 ml
89 kr
I lager
356 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,51
star
4,51
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Hjärtats:
150 ml
Hjärtats
Barn Balsamspray Parfymerad 150 ml
43 kr
I lager
286,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Hjärtats
Schampo 2i1 långhårig päls
95 kr
I lager
475 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Hjärtats
Schampo Oparfymerat 250 ml
29 kr
I lager
116 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-29%
2 st
Hjärtats
Tandborsthuvud Refill 2 st
62 kr
I lager
31,15 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-25%
100 ml
Hjärtats
Mandelolja 100 ml
44 kr
I lager
442,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-7%
Hjärtats
Tungskrapa 1st
20 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-29%
50 ml
Hjärtats
Återfuktande Mungel 50 ml
46 kr
I lager
91 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
20 st
Hjärtats
Vitamin C Apelsin 20 brustabletter
23 kr
I lager
1,15 kr / st
Lägg till
list_alt_add
80 mg
100 st
Hjärtats
Magnesium 80 mg Kapsel 100 st
75 kr
I lager
0,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
60 st
Hjärtats
Omega-3 Vegan Kapsel 60st
215 kr
I lager
3,58 kr / st
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Hjärtats
Sollotion SPF 50, 100 ml
89 kr
I lager
890 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Hjärtats
+ B12 1mg Tuggtablett 100st
113 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
125mg
90 st
Hjärtats
Magnesium 125mg Tuggtablett 90 st
103 kr
I lager
1,14 kr / st
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Hjärtats
Spot Stop Ansiktstvätt 200 ml
69 kr
I lager
345 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 st
Hjärtats
Tvättlappar skum 100st
40 kr
I lager
0,4 kr / st
Lägg till
list_alt_add
100 st
Hjärtats
Krom Tablett 100 st
68 kr
I lager
0,68 kr / st
Lägg till
list_alt_add
23 ml
Hjärtats
Tassalva 23 ml
29 kr
I lager
126,09 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
Hjärtats
Halstabletter Citron
27 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
1 ml
Hjärtats
Halkskydd Löpning 1par M/L
189 kr
I lager
18 900 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
Hjärtats
Kräkpåse
55 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right