menu
Hem
> Solskydd
> Solskydd för ansiktet
zoom_in
Hjärtats Sollotion SPF 50, 100 ml
Hjärtats
Köp nu
89 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
89 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
89 kr
18 jan 2026
Lägst pris nu
89 kr
Bevaka priset
Taggar:
Sollotion
Vattenresistent
Solskyddsfaktor
Oparfymerad
Återfuktande
Aloe vera
Mjukgör
Glycerin
Formula
Spf
Mer från
Hjärtats:
150 ml
Hjärtats
Barn Balsamspray Parfymerad 150 ml
43 kr
I lager
286,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Hjärtats
Schampo 2i1 långhårig päls
95 kr
I lager
475 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Hjärtats
Schampo Oparfymerat 250 ml
29 kr
I lager
116 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-29%
2 st
Hjärtats
Tandborsthuvud Refill 2 st
62 kr
I lager
31,15 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-25%
100 ml
Hjärtats
Mandelolja 100 ml
44 kr
I lager
442,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-7%
Hjärtats
Tungskrapa 1st
20 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-29%
50 ml
Hjärtats
Återfuktande Mungel 50 ml
46 kr
I lager
91 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
20 st
Hjärtats
Vitamin C Apelsin 20 brustabletter
23 kr
I lager
1,15 kr / st
Lägg till
list_alt_add
80 mg
100 st
Hjärtats
Magnesium 80 mg Kapsel 100 st
75 kr
I lager
0,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
60 st
Hjärtats
Omega-3 Vegan Kapsel 60st
215 kr
I lager
3,58 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Hjärtats
+ B12 1mg Tuggtablett 100st
113 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
125mg
90 st
Hjärtats
Magnesium 125mg Tuggtablett 90 st
103 kr
I lager
1,14 kr / st
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Hjärtats
Spot Stop Ansiktstvätt 200 ml
69 kr
I lager
345 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 st
Hjärtats
Tvättlappar skum 100st
40 kr
I lager
0,4 kr / st
Lägg till
list_alt_add
100 st
Hjärtats
Krom Tablett 100 st
68 kr
I lager
0,68 kr / st
Lägg till
list_alt_add
23 ml
Hjärtats
Tassalva 23 ml
29 kr
I lager
126,09 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
Hjärtats
Halstabletter Citron
27 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
1 ml
Hjärtats
Halkskydd Löpning 1par M/L
189 kr
I lager
18 900 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
Hjärtats
Kräkpåse
55 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right