menu
Hem
> Mun och tänder
> Munskölj
zoom_in
Hjärtats Tandkräm Classic 75 ml
Hjärtats
Köp nu
13 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
(-7%)
13 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
13 kr
4 okt 2026
Lägst pris nu
13 kr
Bevaka priset
Taggar:
Tandkräm
Förebygga
Frisk
Emaljen
Skonsam
Andedräkt
Fluor
Karies
Mun
Liknande:
-21%
80 ml
Listerine
Total Care Munskölj 80 ml
23 kr
I lager
287,5 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
-26%
90 ml
Flux
Original Coolmint Travel 90 ml
17 kr
I lager
188,89 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,87
star
4,87
Lägg till
list_alt_add
-20%
80 ml
Listerine
Total Care Mild 80 ml
24 kr
Ej i lager
300 kr / l
Bevaka
notifications
-20%
80 ml
Listerine
Cool Mint Milder Taste Munskölj 80 ml
22 kr
I lager
270 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,50
star
3,50
Lägg till
list_alt_add
500 ml
Mevolution
Munskölj Cool Mint 500 ml
35 kr
I lager
70 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
-20%
500 ml
Listerine
Total Care Intense 500 ml
40 kr
I lager
80 kr / l
Lägg till
list_alt_add
500 ml
Listerine
Total Care Teeth & Gum 500 ml
40 kr
Ej i lager
80 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Bevaka
notifications
500 ml
Kronans Apotek
Fluorskölj Frisk mint Munskölj, 500 ml
45 kr
I lager
90 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,41
star
4,41
Lägg till
list_alt_add
-29%
500 ml
Flux
Mild Mint 500 ml
43 kr
I lager
85,4 kr / l
Lägg till
list_alt_add
500 ml
Aquafresh
Complete Care munskölj 500 ml
39 kr
I lager
78 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Hjärtats:
150 ml
Hjärtats
Barn Balsamspray Parfymerad 150 ml
43 kr
I lager
286,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Hjärtats
Schampo 2i1 långhårig päls
95 kr
I lager
475 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Hjärtats
Schampo Oparfymerat 250 ml
29 kr
I lager
116 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-29%
2 st
Hjärtats
Tandborsthuvud Refill 2 st
62 kr
I lager
31,15 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-25%
100 ml
Hjärtats
Mandelolja 100 ml
44 kr
I lager
442,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-7%
Hjärtats
Tungskrapa 1st
20 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-29%
50 ml
Hjärtats
Återfuktande Mungel 50 ml
46 kr
I lager
91 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
20 st
Hjärtats
Vitamin C Apelsin 20 brustabletter
23 kr
I lager
1,15 kr / st
Lägg till
list_alt_add
80 mg
100 st
Hjärtats
Magnesium 80 mg Kapsel 100 st
75 kr
I lager
0,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
60 st
Hjärtats
Omega-3 Vegan Kapsel 60st
215 kr
I lager
3,58 kr / st
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Hjärtats
Sollotion SPF 50, 100 ml
89 kr
I lager
890 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Hjärtats
+ B12 1mg Tuggtablett 100st
113 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
125mg
90 st
Hjärtats
Magnesium 125mg Tuggtablett 90 st
103 kr
I lager
1,14 kr / st
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Hjärtats
Spot Stop Ansiktstvätt 200 ml
69 kr
I lager
345 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 st
Hjärtats
Tvättlappar skum 100st
40 kr
I lager
0,4 kr / st
Lägg till
list_alt_add
100 st
Hjärtats
Krom Tablett 100 st
68 kr
I lager
0,68 kr / st
Lägg till
list_alt_add
23 ml
Hjärtats
Tassalva 23 ml
29 kr
I lager
126,09 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
Hjärtats
Halstabletter Citron
27 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
1 ml
Hjärtats
Halkskydd Löpning 1par M/L
189 kr
I lager
18 900 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
Hjärtats
Kräkpåse
55 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right