menu
Hem
> Djur
> Djurtillbehör
zoom_in
Höhus Morotstak 75g
JR Farm
Köp nu
70 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
70 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
89 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
70 kr
17 okt 2025
Lägst pris nu
70 kr
Bevaka priset
Taggar:
Sova
Medium
Liknande:
Trixie
Gräsbo ø16cm
75 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Nossele Top-trainer - M / Svart
65 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Savic
Springhjul 14cm
35 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Hamsterhus Jordnöt
70 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-50%
Rogz
Urban Hundhalsband Rosa
70 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Kattsele med koppel Medium - Svart
74 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Rogz
Synligt Reflexhalsband till Katt - S Rosa
69 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
JBL
Cocos Cava Lekgrotta
69 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Rogz
Urbancat Katthalsband - Small Rosa
99 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Rostfri matskål Small - Small hög
109 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
JR Farm:
JR Farm
Bedding Summer Feeling 10 L
129 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
450 gr
JR Farm
Hötärning med blommor - 450 g (stor)
117 kr
I lager
260 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
1 kgr
JR Farm
Ärtflakes 1kg
90 kr
I lager
89,9 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
JR Farm
Hötunnel S ø5cm
50 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
JR Farm
Hölabyrint
169 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
40 gr
JR Farm
Gnagarpinnar Hasselnöt - 40 g
46 kr
I lager
114,75 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
750 gr
JR Farm
Ängbit Med Maskros - 750 g
89 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
70 gr
JR Farm
Krispigt Gnagargodis 70 g
29 kr
I lager
414,29 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
50 grr
JR Farm
Maskrosrötter 50Gr
50 kr
I lager
99,8 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
100 gr
JR Farm
Soarfält Mix 100g
50 kr
I lager
499 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
500 gr
JR Farm
Stort hö-hus - 500 g
169 kr
I lager
338 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
6 gr
JR Farm
Catnip-Sticks - 6 g
56 kr
I lager
925,83 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
350 gr
JR Farm
Höhus Morotstak 350g
88 kr
I lager
250,14 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
200 gr
JR Farm
Hjärtmix till Gnagare - 200 g
39 kr
I lager
195 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
200 gr
JR Farm
Baby Carrots 200g
49 kr
I lager
245 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
150 gr
JR Farm
Örtagård Mix till Gnagare - 150 g
60 kr
I lager
399,33 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
150 gr
JR Farm
Grönsaksland Mix till Gnagare - 150 g
60 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
JR Farm
Grass-Maze Labyrint för smådjur - Labyrint
189 kr
Ej i lager
Bevaka
notifications
100 gr
JR Farm
Maskrosor 100g
45 kr
I lager
449 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right