menu
Hem
> Skönhet
> Läppar
> Läppstift
zoom_in
Jane Iredale ColorLuxe Hydrating Cream Lipstick Bellini
Jane Iredale
expand_more
Bellini
Köp nu
298 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
(-28%)
298 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
(-25%)
307 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
332 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
125 kr
26 maj 2026
Lägst pris nu
298 kr
Bevaka priset
Taggar:
Hydrating
Läppstift
Fuktgivande
Läpparna
Liknande:
3 gr
Sweed
Le Lipstick Elisa Maino Milano 25 g
265 kr
I lager
10 600 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-28%
22 gr
Jane Iredale
ColorLuxe Hydrating Cream Lipstick Bordeaux
298 kr
I lager
1 354,55 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-25%
22 gr
Jane Iredale
ColorLuxe Hydrating Cream Lipstick Rosebud
307 kr
I lager
1 395,45 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-36%
22 gr
Jane Iredale
ColorLuxe Hydrating Cream Lipstick Magnolia
265 kr
I lager
1 204,55 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-36%
22 gr
Jane Iredale
ColorLuxe Hydrating Cream Lipstick Candy Apple
265 kr
I lager
1 204,55 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-36%
22 gr
Jane Iredale
ColorLuxe Hydrating Cream Lipstick Passionfruit
265 kr
I lager
1 204,55 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-20%
3 gr
Anastasia Beverly Hills
Matte Lipstick Peony
239 kr
I lager
7 973,33 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-34%
Estée Lauder
Pure Color Lipstick Matte 682 After Hours
298 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
2 gr
Clinique
Almost Lipstick Black Honey
212 kr
I lager
10 600 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
45724 g
NARS
Explicit Lipstick
329 kr
I lager
7,2 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Jane Iredale:
-25%
Jane Iredale
ColorLuxe Eye Shadow Stick Americano
314 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-25%
8 gr
Jane Iredale
Beyond Lash Volumizing Mascara Black Ink
315 kr
I lager
3 937,5 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-25%
32 gr
Jane Iredale
PurePressed Blush Clearly Pink
295 kr
I lager
921,88 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-25%
50 ml
Jane Iredale
Dream Tint Medium
438 kr
I lager
876 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
-25%
Jane Iredale
Pure Pressed Base Refill Radiant
449 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-25%
Jane Iredale
Amazing Base Ivory
431 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-28%
30 ml
Jane Iredale
Skintuition SPF 30 Radiance Boosting Liquid Foundation 14 Fair
496 kr
I lager
1 653,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-28%
30 ml
Jane Iredale
Skintuition SPF 30 Radiance Boosting Liquid Foundation 26 Light
496 kr
I lager
1 653,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-28%
30 ml
Jane Iredale
Skintuition SPF 30 Radiance Boosting Liquid Foundation 30 Light Medium
496 kr
I lager
1 653,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-28%
30 ml
Jane Iredale
Skintuition SPF 30 Radiance Boosting Liquid Foundation 40 Medium
496 kr
I lager
1 653,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-25%
50 ml
Jane Iredale
Primer Smooth Affair
446 kr
I lager
892 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,80
Lägg till
list_alt_add
-25%
Jane Iredale
HydroPure Lip Gloss Tourmaline
204 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-25%
7 ml
Jane Iredale
Enlighten Plus Under-eye Concealer No. 0
431 kr
I lager
6 157,14 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-25%
7 ml
Jane Iredale
Enlighten Plus Under-eye Concealer No. 1
431 kr
I lager
6 157,14 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-25%
64 gr
Jane Iredale
PureMatch Liquid Concealer 2N
281 kr
I lager
4 390,62 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-25%
Jane Iredale
Mineral Foundation PurePressed Base SPF 20 Refill Natural
449 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-36%
30 ml
Jane Iredale
HydroPure Tinted Serum Dark 6
441 kr
I lager
1 470 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,70
Lägg till
list_alt_add
-20%
Jane Iredale
Compact Refillable
124 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-25%
99 gr
Jane Iredale
Shimmer Bronzer Rose Dawn (99 g)
516 kr
I lager
5 212,12 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-25%
Jane Iredale
PureBronze Matte Bronzer Medium
516 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right