menu
Hem
> Hårvård
> Hårkurer
> Hårinpackning
zoom_in
Joico K-Pak Hydrator Intense Treatment 250ml
Joico
Köp nu
179 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
south
sort
add
(-63%)
179 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
(-20%)
383 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Taggar:
Fukt
Hårinpackning
Återfuktande
Hår
Liknande:
250 ml
IDA WARG Beauty
Intense Moisture Hair Mask 250 ml
164 kr
I lager
656 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Four Reasons
Color Mask Toning Treatment Cool Sand
181 kr
I lager
906,5 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,27
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Schwarzkopf Professional
Fibre Clinix Fortify Treatment 250 ml
235 kr
I lager
938 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Schwarzkopf Professional
Fibre Clinix Vibrancy Treatment 250 ml
235 kr
I lager
938 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Schwarzkopf Professional
Fibre Clinix Hydrate Treatment 250 ml
235 kr
I lager
938 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Q+A
Q+A Intense Hydration Hair Mask 200 ml
173 kr
I lager
865 kr / l
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Hårkontroll
Deep Intense Hydrating Mask 150 ml
195 kr
I lager
1 300 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
100 ml
KMS
Intense Gloss Treatment 100 ml
161 kr
I lager
1 610 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-30%
250 ml
Amika
Hydro Rush Intense Moisture Hair Mask 250 ml
245 kr
I lager
980 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Redken
Extreme Anti-Snap Treatment 250ml
244 kr
I lager
976,68 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Joico:
300 ml
Joico
Blonde Life Violet Shampoo 300 ml
242 kr
I lager
805 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Joico
Colorful Shampoo 300 ml
189 kr
I lager
630 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-40%
250 ml
Joico
Youthlock Conditioner 250 ml
209 kr
I lager
836 kr / l
Lägg till
list_alt_add
1 l
Joico
Defy Damage Protective Conditioner 1000ml
308 kr
I lager
308 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Joico
Joifull Volumizing Conditioner 250ml
150 kr
I lager
600 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
Joico
InnerJoi Preserve Conditioner 300ml
244 kr
Ej i lager
814,33 kr / l
Bevaka
notifications
-41%
300 ml
Joico
K-Pak Liquid Reconstructor 300 ml
189 kr
Ej i lager
630 kr / l
Bevaka
notifications
300 ml
Joico
K-PAK Clarifying Shampoo 300ml
236 kr
I lager
786,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,90
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Joico
Moisture Recovery Treatment Balm 250ml
256 kr
I lager
1 022 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Joico
Blonde Life Violet Conditioner 250 ml
163 kr
I lager
652 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,69
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Joico
HydraSplash Hydrating Shampoo 300ml
359 kr
I lager
1 196,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Joico
HydraSplash Hydrating Gelée Masque 150 ml
269 kr
I lager
1 793,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Joico
K-Pak Color Therapy Luster Lock Multi-Perfector (200 ml)
312 kr
I lager
1 557,5 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
1000 ml
Joico
K-Pak Reconstructing Shampoo 1000 ml
313 kr
I lager
313 kr / l
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Joico
K-Pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine & Repair Treatment 150 ml
312 kr
I lager
2 076,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
250 ml
Joico
K-Pak Intense Hydrator 250 ml
384 kr
I lager
1 536 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
1 l
Joico
Defy Damage Protective Shampoo 1000ml
339 kr
I lager
339 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-11%
250 ml
Joico
Colorful Anti-Fade Conditioner 250ml
327 kr
I lager
1 308 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Joico
Blonde Life Strong Detangler 200ml
249 kr
I lager
1 242,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right