menu
Hem
> Hårvård
> Balsam
zoom_in
Joico K-PAK Reconstructing Conditioner 1000ml
Joico
Köp nu
366 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
366 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
599 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
(-58%)
329 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
260 kr
26 jan 2026
Lägst pris nu
366 kr
Bevaka priset
Taggar:
Conditioner
Balsam
Repair
Daglig
Schampo
Volym
Hår
Liknande:
-20%
275 ml
Rahua
Classic Conditioner 275 ml
400 kr
I lager
1 454,55 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-30%
1000 ml
Wella
Sp Repair Conditioner 1000ml
298 kr
I lager
298 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,25
star
4,25
Lägg till
list_alt_add
1000 ml
System Professional
System Professional Repair Conditioner
445 kr
I lager
444,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
1000 ml
Milk_Shake
Silver Shine Conditioner 1000 ml
369 kr
I lager
369 kr / l
Lägg till
list_alt_add
1000 ml
Goldwell
Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000ml
321 kr
I lager
321 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,08
star
4,08
Lägg till
list_alt_add
1000 ml
REF
Ultimate Repair Conditioner 1000ml
448 kr
I lager
448 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,20
star
4,20
Lägg till
list_alt_add
-20%
1000 ml
REF
Cool Silver Conditioner 1000ml
504 kr
I lager
504 kr / l
Lägg till
list_alt_add
1000 ml
Schwarzkopf Professional
BC Bonacure Repair Rescue Conditioner 10
338 kr
I lager
337,5 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
2,80
star
2,80
Lägg till
list_alt_add
1000 ml
Nioxin
System 3 Conditioner 1000 ml
402 kr
I lager
402 kr / l
Lägg till
list_alt_add
1000 ml
Wella Professionals
Fusion Intense Repair Conditioner 1000 ml
352 kr
I lager
352 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,38
star
4,38
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Joico:
200 ml
Joico
Curls Smooth & Bounce Foam 200 ml
279 kr
I lager
1 396,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Joico
Colorful Shampoo 300 ml
189 kr
I lager
630 kr / l
Lägg till
list_alt_add
1 l
Joico
Defy Damage Protective Shampoo 1000ml
340 kr
I lager
340 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Joico
Blonde Life Strong Detangler 200ml
249 kr
I lager
1 242,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
255 ml
Joico
Weekend Hair Dry Shampoo 255 ml 255 ml
251 kr
I lager
985,49 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Joico
Joifull Volumizing Conditioner 250ml
150 kr
I lager
600 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Joico
K-PAK Clarifying Shampoo 300 ml
168 kr
I lager
560 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Joico
Youthlock Conditioner 1000ml
499 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Joico
Curls Hydrate And Define Crème (200 ml)
265 kr
I lager
1 326,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Joico
InnerJoi Preserve Protective Milk 200ml
379 kr
I lager
1 895 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-63%
250 ml
Joico
K-Pak Hydrator Intense Treatment 250ml
179 kr
I lager
716 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-55%
150 ml
Joico
K-Pak Reconstructor Deep Penetrating Treatment 150 ml
199 kr
I lager
1 326,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-56%
Joico
HydraSplash Hydrating Conditioner 1000ml
349 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-43%
Joico
Weekend Hair Dry Shampoo 250ml
199 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-53%
Joico
K-PAK Color Therapy Conditioner 1000ml
369 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
177 ml
Joico
Youthlock Blowout Crème 177 ml
262 kr
I lager
1 480,23 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-19%
100 ml
Joico
Defy Damage Sleepover 100 ml
255 kr
I lager
2 550 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Joico
Moisture Recovery Shampoo 300 ml
200 kr
I lager
666,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Joico
JoiFull Shampoo 300 ml
206 kr
I lager
686,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
50 ml
Joico
Defy Damage KBOND20 Power Masque 50 ml
200 kr
I lager
400 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right