menu
Hem
> Hårvård
> Schampo
zoom_in
Joico K-Pak Reconstructing Shampoo 1000 ml
Joico
Köp nu
329 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
(-58%)
329 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
390 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
315 kr
27 feb 2026
Lägst pris nu
329 kr
Bevaka priset
Taggar:
Shampoo
Hår
Reparerar
Extrakt
Keratin
Mer från
Joico:
1 l
Joico
Defy Damage Protective Conditioner 1000ml
308 kr
I lager
308 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-31%
Joico
Moisture Recovery 24HR Moisture Recharge 200ml
269 kr
I lager
1 345 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Joico
Blonde Life Enhancing Masque Silver 150ml
319 kr
I lager
2 126,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-51%
Joico
Blonde Life Brightening Conditioner 1000ml
399 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Joico
Blonde Life Violet Conditioner 250 ml
163 kr
I lager
652 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,69
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Joico
Blonde Life Strong Detangler 200ml
266 kr
I lager
1 331,25 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Joico
K-Pak Clarifying Shampoo 300ml
167 kr
I lager
556,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Joico
Defy Damage Protective Conditioner 250 ml
162 kr
I lager
646,96 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,44
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Joico
Colorful Anti-Fade Conditioner 250ml
369 kr
I lager
1 476 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Joico
Blonde Life Glow Oil 100 ml
284 kr
I lager
2 842,5 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
-41%
300 ml
Joico
K-Pak Liquid Reconstructor 300 ml
189 kr
Ej i lager
630 kr / l
Bevaka
notifications
255 ml
Joico
Weekend Hair Dry Shampoo 255 ml 255 ml
269 kr
I lager
1 055,88 kr / l
Lägg till
list_alt_add
1 l
Joico
K-Pak Color Therapy Luster Lock Treatment 500ml
347 kr
I lager
694 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-33%
9 gr
Joico
Rise Up Powder Spray 9 g
239 kr
I lager
2 655,56 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
1000 ml
Joico
Blonde Life Violet balsam 1000 ml
299 kr
I lager
299 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-52%
250 ml
Joico
K-Pak Color Therapy Luster Lock Treatment 250 ml
239 kr
I lager
956 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Joico
Body Shake 250 ml
292 kr
I lager
1 167 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-34%
350 ml
Joico
Joimist Firm 350 ml
249 kr
I lager
711,43 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Joico
Moisture Recovery Shampoo 300 ml
259 kr
I lager
862,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
300 ml
Joico
HydraSplash Hydrating Shampoo 300ml
287 kr
I lager
957,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right