menu
Hem
> Djur
> Foder och tillskott
zoom_in
JR Farm Skördetid - 150 g
JR Farm
Köp nu
69 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
69 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
144 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
69 kr
27 jun 2026
Lägst pris nu
69 kr
Bevaka priset
Taggar:
Frön
Äpple
Vitaminer
Välmående
Mage
Örter
Liknande:
100 gr
Selective
Urinary Care fodertillskott till smådjur - 100 g
75 kr
I lager
750 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
1 kgr
Versele-Laga
Prestige Kanarieblandning
69 kr
I lager
69 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
500 gr
Versele Laga
Complete Cavia Marsvin 500 g
69 kr
I lager
138 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
1 kg
Versele-Laga
Prestige Kanarieblandning Premium
73 kr
I lager
90,62 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
680 gr
Mjau
Doggy Pouch Multibox Kastrerad i Gelé 8 x 85 g
69 kr
I lager
8,62 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
100 gr
Selective
C-vitamin fodertillskott till smådjur - 100 g
75 kr
I lager
750 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
100 gr
Science Selective
Skin & Coat Care 100 g
75 kr
I lager
750 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
100 gr
Science Selective
Digestive Care 100 g
75 kr
I lager
750 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-15%
800 gr
Versele Laga
Prestige Premium Budgies 800g
72 kr
I lager
90,21 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-30%
150 gr
Eclipse Biofarmab
Eclipse Biofarm Biocool Pet 150 g
97 kr
I lager
646,67 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
JR Farm:
JR Farm
Bedding Summer Feeling 10 L
129 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
450 gr
JR Farm
Hötärning med blommor - 450 g (stor)
117 kr
I lager
260 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
1 kgr
JR Farm
Ärtflakes 1kg
90 kr
I lager
89,9 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
JR Farm
Hötunnel S ø5cm
50 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
JR Farm
Hölabyrint
169 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
40 gr
JR Farm
Gnagarpinnar Hasselnöt - 40 g
46 kr
I lager
114,75 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
750 gr
JR Farm
Ängbit Med Maskros - 750 g
89 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
75 gr
JR Farm
Höhus Morotstak 75g
70 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
70 gr
JR Farm
Krispigt Gnagargodis 70 g
29 kr
I lager
414,29 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
50 grr
JR Farm
Maskrosrötter 50Gr
50 kr
I lager
99,8 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
100 gr
JR Farm
Soarfält Mix 100g
50 kr
I lager
499 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
500 gr
JR Farm
Stort hö-hus - 500 g
169 kr
I lager
338 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
6 gr
JR Farm
Catnip-Sticks - 6 g
56 kr
I lager
925,83 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
350 gr
JR Farm
Höhus Morotstak 350g
88 kr
I lager
250,14 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
200 gr
JR Farm
Hjärtmix till Gnagare - 200 g
39 kr
I lager
195 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
200 gr
JR Farm
Baby Carrots 200g
49 kr
I lager
245 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
150 gr
JR Farm
Örtagård Mix till Gnagare - 150 g
60 kr
I lager
399,33 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
150 gr
JR Farm
Grönsaksland Mix till Gnagare - 150 g
60 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
JR Farm
Grass-Maze Labyrint för smådjur - Labyrint
189 kr
Ej i lager
Bevaka
notifications
100 gr
JR Farm
Maskrosor 100g
45 kr
I lager
449 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right