menu
Hem
> Djur
> Foder och tillskott
zoom_in
Royal Canin Oral Care Vuxen 15 kg
Royal Canin
Köp nu
215 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
(-20%)
215 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
217 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
(-20%)
255 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
269 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
329 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
359 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
361 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
202 kr
3 dec 2025
Lägst pris nu
215 kr
Bevaka priset
Taggar:
Katt
Inflammation
Dubbelverkande
Tandsten
Livsstil
Dålig andedräkt
Magnesium
Plack
Husdjur
Övervikt
Liknande:
15 kgr
Hill's Prescription Diet
Feline t/d Dental Care Chicken (15 kg)
329 kr
I lager
21,93 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
3 kg
Hill's Prescription Diet
T/d Dental Care Chicken - Ekonomipack: 2 x 3 kg
372 kr
I lager
124 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
15 kgr
Hill's
Science Plan Cat Adult Oral Care Chicken (15 kg)
255 kr
I lager
17 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-15%
180 gr
Petgood
Dental Friend - Insektsbaserat Kosttillskott För Hundar 180 g
254 kr
I lager
1 411,11 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
15 kgr
Purina Pro Plan Veterinary Diets
Feline NF Renal Function Advanced Care (15 kg)
259 kr
I lager
17,27 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-2%
15 kg
Purina Pro Plan Veterinary Diets
Feline NF - Early Care Renal Function - 1,5 kg
255 kr
I lager
17 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
15 kgr
Hill's Prescription Diet
Feline i/d Digestive Care Chicken (15 kg)
239 kr
I lager
15,93 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
15 kgr
Hill's Prescription Diet
Feline c/d Urinary Care Multicare Stress Chicken (15 kg)
255 kr
I lager
17 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
15 kgr
Hill's Prescription Diet
Feline s/d Urinary Care Chicken (15 kg)
315 kr
I lager
21 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
15 kgr
Hill's Prescription Diet
Prescription Diet y/d Thyroid Care Torrfoder för Katt - 15 kg
299 kr
I lager
19,93 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Royal Canin:
10 kg
Royal Canin
Veterinary Diets Dog Health Mature Consult Medium Breed - 10 kg
767 kr
I lager
76,7 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
2 kgr
Royal Canin
Kitten (2 kg)
264 kr
I lager
132 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
2 kgr
Royal Canin
Mini Adult 8+ - 2 kg
189 kr
I lager
94,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
15 kgr
Royal Canin
Pug Adult Torrfoder för hund - 15 kg
191 kr
I lager
12,75 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-15%
8 kgr
Royal Canin
Mini Digestive Care (8 kg)
701 kr
I lager
87,62 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
2 kgr
Royal Canin
Hairball Care (2 kg)
303 kr
I lager
151,6 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
13 kgr
Royal Canin
Sport Life Energy 4800 Adult Torrfoder för hund - 13 kg
835 kr
I lager
64,23 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
195 gr
Royal Canin
Mini Ageing Loaf Våtfoder För Hund 195g
39 kr
I lager
200 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
4 kgr
Royal Canin
Outdoor 30 (4 kg)
407 kr
I lager
101,8 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
15 kgr
Royal Canin
Medium Ageing 10+ (15 kg)
989 kr
I lager
65,93 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
12 kgr
Royal Canin
Beagle Adult - 12 kg
857 kr
I lager
71,42 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
3 kg
Royal Canin
Mini Sterilised - 3 kg
282 kr
I lager
94 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
15 kg
Royal Canin
Breed Shih Tzu Puppy (1.5 kg)
211 kr
I lager
14,07 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
15 kgr
Royal Canin
Chihuahua Puppy Ekonomipack: 3 x 1,5 kg
160 kr
I lager
10,67 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
2 kg
Royal Canin
Kitten Sterilised - 2 kg
264 kr
I lager
132 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
15 kgr
Royal Canin
Maxi Starter (15 kg)
1 115 kr
I lager
74,33 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
2 kgr
Royal Canin
Ageing 11+ Sterilised Torrfoder för katt 2 kg
294 kr
I lager
147,2 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
75 kgr
Royal Canin
Miniature Schnauzer Adult (75 kg)
667 kr
I lager
8,89 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
12 kgr
Royal Canin
Veterinary Canine Gastrointestinal Low Fat - 12 kg
1 067 kr
I lager
88,92 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
10 kgr
Royal Canin
Urinary Care - 10 kg
1 015 kr
I lager
101,52 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right