menu
Hem
> Intim
> Mens
zoom_in
Kronans Apotek Bindor Maxi Utan Vingar Bindor, 15 st
Kronans Apotek
Köp nu
39 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
39 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
39 kr
20 jan 2026
Lägst pris nu
39 kr
Bevaka priset
Taggar:
Bindor
Högabsorberande
Skonsamt
Skydd
Mens
Liknande:
20 st
Hjärtats
Bindor utan vingar Normal 20st
39 kr
I lager
1,95 kr / st
Lägg till
list_alt_add
20 st
Hjärtats
Bindor med vingar Natt 20 st
37 kr
I lager
1,85 kr / st
Lägg till
list_alt_add
16 st
Hjärtats
Bindor med vingar Plus 16 st
39 kr
I lager
2,44 kr / st
Lägg till
list_alt_add
12 st
Natracare
Binda Ultra Extra Normal med Vingar 12 st
45 kr
I lager
3,75 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,86
star
4,86
Lägg till
list_alt_add
10 st
Natracare
Binda Ultra Lång Vingar Binda, 10 st
48 kr
I lager
4,8 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,88
star
4,88
Lägg till
list_alt_add
12 st
Natracare
Binda Ultra Super med vingar Eko 12 st
48 kr
I lager
4 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,78
star
4,78
Lägg till
list_alt_add
14 st
Natracare
Binda Ultra Normal med vingar Eko 14 st
45 kr
I lager
3,21 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,35
star
4,35
Lägg till
list_alt_add
-19%
18 st
Always
Ultra Bindor Day & Night (Storlek 3) med vingar 18 st
38 kr
I lager
2,11 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
20 st
Hjärtats
Bindor med vingar Normal 20st
39 kr
I lager
1,95 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-18%
22 st
Always
Ultra Bindor Long (Storlek 2) med vingar 22 st
40 kr
I lager
1,82 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,67
star
4,67
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Kronans Apotek:
100 ml
Kronans Apotek
Kallpressad Aloe Vera Gel 100 ml
69 kr
I lager
690 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,31
star
4,31
Lägg till
list_alt_add
Kronans Apotek
Ögonsköljkopp Ögonsköljskopp 1 st
25 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
Kronans Apotek
Utredningskam Utredningskam 1 st
17 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,86
Lägg till
list_alt_add
8 st
Kronans Apotek
Hårsnoddar Utan Metall Brun Hårsnoddar 8 st
15 kr
I lager
1,88 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,18
star
4,18
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Kronans Apotek
True Age Cleansing Balm Ansiktrengöring 150 ml
69 kr
I lager
460 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,20
star
4,20
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Kronans Apotek
True Age Hydrating & Caring Toner Ansiktsvatten 150 ml
69 kr
I lager
460 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,26
star
4,26
Lägg till
list_alt_add
75 ml
Kronans Apotek
Hydration Fuktmask För normal till torr hud 75 ml
52 kr
I lager
690,93 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,14
star
4,14
Lägg till
list_alt_add
-25%
250 ml
Kronans Apotek
True Age Shower Oil Gel Duschkräm 250 ml
52 kr
I lager
207 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,28
star
4,28
Lägg till
list_alt_add
Kronans Apotek
Hårsax Hårsax Rostfri 1 st
129 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,20
Lägg till
list_alt_add
5 gr
Kronans Apotek
Lip Balm Soft Pink Läppbalsam med färg 5 g
30 kr
I lager
598 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,18
star
4,18
Lägg till
list_alt_add
5 gr
Kronans Apotek
Lip Balm Soft Coral Läppbalsam med färg 5 g
30 kr
I lager
598 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,11
star
4,11
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Kronans Apotek
KIND Balancing Face Cream Ansiktskräm som ger intensiv återfuktning 50 ml
129 kr
I lager
258 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,67
star
3,67
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Kronans Apotek
KIND Calming Eye Cream Ögonkräm för känslig hud 30 ml
129 kr
I lager
430 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,22
star
4,22
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Kronans Apotek
KIND Gentle Cleansing Gel Ansiktsrengöring för känslig hud 100 ml
99 kr
I lager
990 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
75 ml
Kronans Apotek
Hand Cream Sommarkväll Handkräm som mjukgör och återfuktar 75 ml
49 kr
I lager
653,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Kronans Apotek
Vårdande Handkräm Handkräm 200 ml
45 kr
I lager
224,5 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,25
star
4,25
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Kronans Apotek
Kylande Fotkräm Intensivt återfuktande och svalkande 100 ml
79 kr
I lager
790 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,88
star
3,88
Lägg till
list_alt_add
10 st
Kronans Apotek
Nagelfil Dubbelsidig nagelfil 10 st
22 kr
I lager
2,2 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,11
star
4,11
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Kronans Apotek
Mygg & Fästing Spray Mygg- och fästingsmedel 50 ml
67 kr
I lager
134 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,87
star
3,87
Lägg till
list_alt_add
50 st
Kronans Apotek
Trosskydd Normal Trosskydd utan vingar 50 st
43 kr
I lager
0,86 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right