menu
Hem
> Händer och fötter
> Handvård
> Naglar
zoom_in
Kronans Apotek Nagelborste Nagelborste 1 st
Kronans Apotek
Köp nu
40 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
south
sort
add
40 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Taggar:
Naglar
Klassisk
Skonsam
Handtag
Nagelvård
Nagelband
Daglig
Mer från
Kronans Apotek:
10 st
Kronans Apotek
Nagelfilar Sandpapper Nagelfilar 10 st
40 kr
I lager
3,99 kr / st
Lägg till
list_alt_add
350 mg
90 st
Kronans Apotek
Magnesium 350 Mg Kapslar med magnesium 90 st
129 kr
I lager
1,43 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Kronans Apotek
Solfluid SPF 50 Solskydd för ansiktet 50 ml
159 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Kronans Apotek
Bredtandad utredningskam Utredningskam 1 st
18 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,86
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Kronans Apotek
KIND Calming Eye Cream Ögonkräm för känslig hud 30 ml
129 kr
I lager
430 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,22
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Kronans Apotek
Vårdande Handkräm Handkräm 200 ml
45 kr
I lager
224,5 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,25
Lägg till
list_alt_add
56 st
Kronans Apotek
Doris Ekologiska Bomullspinnar Barn Bomullspinnar för barn, tops 56 st
29 kr
I lager
0,52 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,82
Lägg till
list_alt_add
60 st
Kronans Apotek
Gurkmeja + Ingefära Kapslar 60 st
139 kr
I lager
2,32 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,86
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Kronans Apotek
KALLA C Boost Serum Serum för ansiktet 30 ml
105 kr
I lager
350 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,49
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Kronans Apotek
Torrschampo Parfymerad Torrschampo med matt finish 200 ml
59 kr
I lager
295 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,41
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Kronans Apotek
KIND Hydration Serum Återfuktande och lystergivande ansiktsserum 30 ml
129 kr
I lager
430 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,60
Lägg till
list_alt_add
Kronans Apotek
Självtest Graviditet Graviditetstest 1 st
65 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
150 gr
Kronans Apotek
Mjölkchokladmandlar Med Havssalt Godis 150 g
65 kr
I lager
433,33 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-25%
100 ml
Kronans Apotek
Baby Care Protecting SOS Balm Hudbalsam till barn 100 ml
67 kr
I lager
667,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
175 gr
Kronans Apotek
Tryffel Havssalt Godis 175 g
85 kr
I lager
485,71 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
175 gr
Kronans Apotek
Tryffel Kaffe Godis 175 g
85 kr
I lager
485,71 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Kronans Apotek
Nagelklippare Liten Nagelklippare 1 st
69 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Kronans Apotek
Pincett Sned Pincett 1 st
50 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Kronans Apotek
Fotfil 3in1 Fotfil 1 st
119 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right