menu
Hem
> Skönhet
> Sminkborstar
zoom_in
Kronans Apotek Pincett Klo Pincett 1 st
Kronans Apotek
Köp nu
49 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
49 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
49 kr
20 jan 2026
Lägst pris nu
49 kr
Bevaka priset
Taggar:
Pincett
Mer från
Kronans Apotek:
10 st
Kronans Apotek
Nagelfilar Sandpapper Nagelfilar 10 st
40 kr
I lager
3,99 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Kronans Apotek
Reflex Spets Reflex 1 st
18 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
350 mg
90 st
Kronans Apotek
Magnesium 350 Mg Kapslar med magnesium 90 st
129 kr
I lager
1,43 kr / st
Lägg till
list_alt_add
10 st
Kronans Apotek
Refillblad Refillblad till förhårdnadshyvel 10 st
30 kr
I lager
2,99 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Kronans Apotek
Solfluid SPF 50 Solskydd för ansiktet 50 ml
159 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Kronans Apotek
Hårvax Hårvax 100 ml
69 kr
I lager
690 kr / l
Lägg till
list_alt_add
60 st
Kronans Apotek
Multivitamin Tonåring Gummies 60 st
129 kr
I lager
2,15 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Kronans Apotek
Bredtandad utredningskam Utredningskam 1 st
18 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,86
Lägg till
list_alt_add
14 st
Kronans Apotek
Druvsocker + Vitamin C Äpple Druvsockertabletter 14 st
10 kr
I lager
0,71 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,73
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Kronans Apotek
KIND Calming Eye Cream Ögonkräm för känslig hud 30 ml
129 kr
I lager
430 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,22
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Kronans Apotek
Vårdande Handkräm Handkräm 200 ml
45 kr
I lager
224,5 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,25
Lägg till
list_alt_add
56 st
Kronans Apotek
Doris Ekologiska Bomullspinnar Barn Bomullspinnar för barn, tops 56 st
29 kr
I lager
0,52 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,82
Lägg till
list_alt_add
60 st
Kronans Apotek
Gurkmeja + Ingefära Kapslar 60 st
139 kr
I lager
2,32 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,86
Lägg till
list_alt_add
100 st
Kronans Apotek
Tunn Binda Normal Binda med vingar, 100 st
137 kr
I lager
1,37 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,71
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Kronans Apotek
KALLA C Boost Serum Serum för ansiktet 30 ml
105 kr
I lager
350 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,49
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Kronans Apotek
Handkräm Kaprifol och Bergamot Återfuktande handkräm, 300 ml
72 kr
I lager
240 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Kronans Apotek
Dagcreme För känslig hy parfymfri 50 ml
85 kr
I lager
170 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,55
Lägg till
list_alt_add
15 ml
Kronans Apotek
Radiant Filler Eye Cream Filler & Eye Cream 15 ml
75 kr
I lager
500 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,12
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Kronans Apotek
Hårmousse Oparfymerad Hårmousse med värmeskydd 200 ml
59 kr
I lager
295 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,04
Lägg till
list_alt_add
Kronans Apotek
Ögonsköljkopp Ögonsköljskopp 1 st
25 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right