menu
Hem
> Hudvård
> Ansiktsvård
zoom_in
Kronans Apotek Vaselin Vaselin 100 ml
Kronans Apotek
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00 (1)
Köp nu
69 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
69 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
69 kr
7 feb 2026
Lägst pris nu
69 kr
Bevaka priset
Taggar:
Vaselin
Hud
Oparfymerat
Vattenavvisande
Mjukgör
Liknande:
100 ml
Formula 10.0.6
Pores Be Pure Skin-Clarifying Mud Mask 100 ml
74 kr
Ej i lager
740 kr / l
Bevaka
notifications
100 ml
Formula 10.0.6
Scrub, one smooth operator 100 ml
74 kr
I lager
740 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-25%
100 ml
Bioderma
Hydrabio H2O 100 ml
64 kr
I lager
637,5 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-6%
100 ml
Crearome
Rosmarinvatten Eko
58 kr
I lager
580 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-30%
100 ml
Apolosophy
Eye Makeup Remover 100 ml
62 kr
I lager
623 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Crearome
Hamamelisvatten Eko 100 ml
85 kr
I lager
850 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 ml
L'Oréal Paris
Men Expert Magnesium Defence Hypoallergenic Face Wash 100 ml
85 kr
I lager
850 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
1,00
Lägg till
list_alt_add
-30%
100 ml
Revolution Skincare
Vitamin C Polisher 100 ml
80 kr
I lager
800 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Crearome
Kamomillvatten 100 ml
89 kr
I lager
890 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-30%
100 ml
Recipe for men
Peeling Mask
174 kr
I lager
1 743 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Kronans Apotek:
250 ml
Kronans Apotek
Hårspray Oparfymerad Viktlös hårspray 250 ml
59 kr
I lager
236 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,63
Lägg till
list_alt_add
Kronans Apotek
Paddelborste fyrkantig Hårborste 1 st
45 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,42
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Kronans Apotek
Tomflaska 30 ml Tomflaska 30 ml 1 st
15 kr
I lager
50 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,80
Lägg till
list_alt_add
20 ml
Kronans Apotek
True Age Lip & Multi Balm Multibalsam 20 ml
50 kr
I lager
250 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,53
Lägg till
list_alt_add
Kronans Apotek
50+ Dagkräm För mogen hud 50 ml
85 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,46
Lägg till
list_alt_add
-25%
150 ml
Kronans Apotek
True Age Body Cream Kroppskräm 150 ml
52 kr
I lager
345 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,41
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Kronans Apotek
True Age Hand Cream Handkräm 50 ml
39 kr
I lager
78 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,58
Lägg till
list_alt_add
30 st
Kronans Apotek
Facial Wipes Ansiktsrengöring, 30 st
40 kr
I lager
1,33 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-20%
150 ml
Kronans Apotek
Hair + Scalp Strengthening Hårmask 150 ml
92 kr
I lager
613,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,63
Lägg till
list_alt_add
-20%
250 ml
Kronans Apotek
Hair + Scalp Balancing Sulfat- och silikonfrtt balsam 250 ml
92 kr
I lager
368 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,83
Lägg till
list_alt_add
100 st
Kronans Apotek
D-vitamin 50 µg Tabletter 100 st
71 kr
I lager
0,71 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Kronans Apotek
Serum Hyaluronic Acid Ansiktsserum 30 ml
85 kr
I lager
283,33 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,71
Lägg till
list_alt_add
500 ml
Kronans Apotek
Fluorskölj Jordgubb Junior Fluorskölj för barn 6-12 år 500 ml
55 kr
I lager
110 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,67
Lägg till
list_alt_add
-25%
200 ml
Kronans Apotek
Shower Gel Havsbris Duschtvål med mjukt skum 200 ml
37 kr
I lager
183,75 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,53
Lägg till
list_alt_add
-25%
200 ml
Kronans Apotek
Body Lotion Sommarkväll Kroppslotion som mjukgör och återfuktar 200 ml
52 kr
I lager
258,75 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,52
Lägg till
list_alt_add
-25%
200 ml
Kronans Apotek
Shower Gel Sommarkväll Duschtvål med mjukt skum 200 ml
37 kr
I lager
183,75 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,63
Lägg till
list_alt_add
75 ml
Kronans Apotek
Hand Cream Sunnanvind Handkräm som mjukgör och återfuktar 75 ml
49 kr
I lager
653,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,43
Lägg till
list_alt_add
2 st
Kronans Apotek
Tandborsthuvud Refill Tandborsthuvud refill för eltandborste 2 st
89 kr
I lager
44,5 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Kronans Apotek
Ricinolja Olja 100 ml
69 kr
I lager
690 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
60 st
Kronans Apotek
Gurkmeja + Ingefära Kapslar 60 st
139 kr
I lager
2,32 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,86
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right