menu
Hem
> Mat och dryck
> Dryck
zoom_in
Citron Te Ekologisk 20 st
Kung Markatta
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00 (1)
Köp nu
29 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
29 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
30 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
23 kr
11 aug 2026
Lägst pris nu
29 kr
Bevaka priset
Taggar:
Ekologisk
Te
Citron
Tepåsar
Lemon
Toner
Liknande:
17 st
YogiTea
Green Tea Matcha Lemo
46 kr
I lager
2,71 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,20
star
4,20
Lägg till
list_alt_add
30 gr
Clipper
Tea Snore & Peace Infusion Tea EKO, 20 påsar
26 kr
I lager
86,67 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,80
star
4,80
Lägg till
list_alt_add
-19%
40 gr
Clipper
Organic Pure Green Tea 20 tepåsar
30 kr
I lager
75 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,80
star
4,80
Lägg till
list_alt_add
17 st
Yogi
Te Green Balance 17 tepåsar
44 kr
I lager
2,59 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,67
star
4,67
Lägg till
list_alt_add
17 st
Arvid Nordquist
Te Skogsglänta 17 st
32 kr
I lager
1,88 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
17 st
Yogi Tea
Bedtime 17 tepåsar
46 kr
Ej i lager
2,71 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Bevaka
notifications
17 st
Arvid Nordquist
Te Äppellund 17 st
32 kr
I lager
1,88 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,25
star
4,25
Lägg till
list_alt_add
20 st
Lipton
Svart Te Chai 20 st
30 kr
I lager
1,5 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
20 st
Clipper
Tea Indian Chai EKO, 20 påsar
30 kr
I lager
1,5 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
-20%
20 st
Pukka
Te Morning Berry
34 kr
I lager
1,68 kr / st
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Kung Markatta:
6 st
Kung Markatta
Grönsaksbuljong Tärning 6-pack
14 kr
I lager
2,33 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,90
star
4,90
Lägg till
list_alt_add
6 st
Kung Markatta
Köttbuljong Tärning 6-pack
14 kr
I lager
2,33 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
84 gr
Kung Markatta
Våra teer blandade smaker 42 påsar
65 kr
I lager
773,81 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Kung Markatta
Ingefärsshot 250 ml
55 kr
I lager
220 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
250 gr
Kung Markatta
Dadlar 250 g
42 kr
I lager
168 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
25 gr
Kung Markatta
Finmald Gurkmeja 25 g
30 kr
I lager
120 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
15 gr
Kung Markatta
Mald Kardemumma 15 g
30 kr
I lager
200 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,80
star
4,80
Lägg till
list_alt_add
28 gr
Kung Markatta
Paprika Hot 28 g
30 kr
I lager
107,14 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Kung Markatta
Granatäppeljuice 200 ml
19 kr
I lager
95 kr / l
Lägg till
list_alt_add
480 ml
Kung Markatta
Kokosolja Virgin 480 ml
115 kr
I lager
239,58 kr / l
Lägg till
list_alt_add
500 gr
Kung Markatta
Extra Grovt Rågbröd 500 g
37 kr
I lager
74 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
10 gr
Kung Markatta
Vaniljpulver 10 g
92 kr
I lager
920 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
18 gr
Kung Markatta
Soltorkad Rosmarin 18 g
30 kr
I lager
166,67 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
28 gr
Kung Markatta
Paprika Sweet 28 g
30 kr
I lager
107,14 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
360 gr
Kung Markatta
Jordnötssmör Salt EKO 360 g
50 kr
I lager
138,89 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,60
star
4,60
Lägg till
list_alt_add
20 st
Kung Markatta
Te Rooibos Original 20 tepåsar
30 kr
I lager
1,5 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,83
star
4,83
Lägg till
list_alt_add
200 gr
Kung Markatta
Dijonsenap 200 g
29 kr
I lager
145 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,89
star
4,89
Lägg till
list_alt_add
700 gr
Kung Markatta
Ekologisk Osötad Äppelmos 700g
43 kr
I lager
61,43 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,91
star
4,91
Lägg till
list_alt_add
10 gr
Kung Markatta
Basilika 10 g
30 kr
I lager
300 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right