menu
Hem
> Mage och tarm
> Förstoppning
zoom_in
Laktulos Levolac, oral lösning 670 mg/ml, 500 milliliter
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00 (2)
Köp nu
80 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
south
sort
add
80 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
105 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Taggar:
Tarmen
Förstoppning
Liknande:
670 mg
500 ml
Duphalac
Oral lösning 670 mg/ml 500 ml
81 kr
I lager
162 kr / l
Lägg till
list_alt_add
670 mg
500 ml
Laktulos
Meda, oral lösning 670 mg/ml 500 ml
65 kr
I lager
130 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,17
Lägg till
list_alt_add
-20%
250 ml
DulcoSoft
Oral lösning 250 ml
71 kr
I lager
284,8 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,51
Lägg till
list_alt_add
670 mg
1000 ml
Duphalac
Oral lösning 670 mg/ml 1000 ml
109 kr
I lager
109 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
670 mg
200 ml
Laktulos Meda
Oral lösning 670 mg/ml 200 ml
57 kr
I lager
285 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
670 mg
1000 ml
Laktulos Meda
Oral lösning 670 mg/ml 1000 ml
119 kr
I lager
119 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,82
Lägg till
list_alt_add
Plenvu
Pulver till oral lösning, 1 doser
229 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
10 st
Movicol
Oral lösning i dospåse 10 st
98 kr
I lager
9,8 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,40
Lägg till
list_alt_add
8 st
Molaxole
Moxalole, pulver till oral lösning i dospåse 8 st
85 kr
I lager
10,62 kr / st
Lägg till
list_alt_add
7,5 mg
30 ml
Laxoberal
Orala droppar, lösning 7,5 mg/ml 30 ml
45 kr
I lager
150 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,55
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right