menu
Hem
> Skönhet
> Läppar
> Läppenna
zoom_in
Lavera Lip Contour Lipliner Brave Rose 01
Lavera
Köp nu
129 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
129 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
103 kr
23 feb 2026
Lägst pris nu
129 kr
Bevaka priset
Taggar:
Rose
Läpparna
Ekologiskt
Glutenfri
Sheasmör
Kokosolja
Formula
Matt
Mer från
Lavera:
01.5 gr
Lavera
Velvet Blush Powder Rosy Peach 01
199 kr
I lager
13 266,67 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,89
star
3,89
Lägg till
list_alt_add
02.5 gr
Lavera
Velvet Blush Powder Pink Orchid
199 kr
I lager
7 960 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,89
star
3,89
Lägg till
list_alt_add
Lavera
Eyebrow Powder Duo
159 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Lavera
Set & Glow Setting Spray 50 ml
112 kr
I lager
224,9 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Lavera
Basis Sensitiv Q10 Moisturising Cream 50 ml
244 kr
I lager
488 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
75 ml
Lavera
Night Hand Cream & Mask 75 ml
60 kr
I lager
805,87 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-30%
250 ml
Lavera
Basis Sensitiv Express Body Lotion 250 ml
102 kr
I lager
408 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Lavera
Basis Sensitiv Body Wash 2in1 250 ml
74 kr
I lager
294,72 kr / l
Lägg till
list_alt_add
9 ml
Lavera
Volume Mascara Black 9 ml
123 kr
I lager
1 365 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Lavera
Body Wash Refresh Me Lime & Lemongrass 250 ml
95 kr
I lager
380 kr / l
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Lavera
Basis Sensitiv All-Round Cream 150 ml
103 kr
I lager
686,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
01.114
Lavera
Soft Eyeliner Black 01
99 kr
I lager
8 886,89 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
Lavera
Velvet Matt Lipstick 4,5 g
189 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
01.105
Lavera
Cream to Powder Foundation Light 01
239 kr
I lager
21 628,96 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
Lavera
High Shine Water Gloss Pink Lagoon 04
235 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Lavera
Lip Contour Lipliner Black Berry 06
129 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Lavera
Cream Glow Lipstick Berry Red 10
189 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Lavera
Basis Sensitiv Moisture & Care shampoo
109 kr
I lager
436,08 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Lavera
Body Wash Indulgent 250 ml
87 kr
I lager
348 kr / l
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Lavera
Glow By Nature Serum 30 ml
315 kr
I lager
1 049,97 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right