menu
Hem
> Hudvård
> Kroppsvård
zoom_in
L’Occitane en Provence Lavande Poivre Noir L'Occitan Shower Gel (250 ml)
L’Occitane en Provence
Köp nu
159 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
(-20%)
159 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
197 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
149 kr
17 maj 2026
Lägst pris nu
159 kr
Bevaka priset
Taggar:
Kroppsvård
Exfoliering
Duschtvål
Lavendel
Duschkräm
Duschgel
Hudvård
Shower
Män
Gel
Liknande:
400 ml
Eucerin
PH5 Lotion parfymerad 400 ml
149 kr
I lager
372,5 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,80
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Decléor
Neroli Bigarade Bath & Shower Gel 250 ml
189 kr
Ej i lager
756 kr / l
Bevaka
notifications
250 ml
The Scottish Fine Soaps Compan
Scottish Fine Soaps Thistle & Black Pepper Hair & Body Wash 200ml
175 kr
Ej i lager
700 kr / l
Bevaka
notifications
-20%
250 ml
Maria Åkerberg
Baby Oil 250 ml
143 kr
I lager
572,8 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,63
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Versace
Dylan Blue Bath & Shower Gel 250 ml
210 kr
I lager
840,56 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
REF
Spray Wax 250ml
172 kr
Ej i lager
687 kr / l
Bevaka
notifications
250 ml
Maria Åkerberg
Baby Bath 250 ml
172 kr
Ej i lager
687 kr / l
Bevaka
notifications
250 ml
The Body Shop
White Tea & Elderflower Bath & Shower Gel 250 ml
119 kr
I lager
476 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
MANTLE
The Awakening Body Wash Cooling + Soothing Body Cleanser (250 ml)
135 kr
I lager
540 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Decléor
Green Mandarin Glow Booster Shower Gel 250 ml
189 kr
Ej i lager
756 kr / l
Bevaka
notifications
chevron_left
chevron_right
Mer från
L’Occitane en Provence:
-20%
75 ml
L’Occitane en Provence
Cade Comforting After Shave Balm 75 ml
271 kr
I lager
3 616 kr / l
Lägg till
list_alt_add
L’Occitane en Provence
Néroli & Orchidée Body lotion 250ml
254 kr
I lager
1 017 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
30 ml
L’Occitane en Provence
Verveine Verbena Hand Cream 30ml
87 kr
I lager
290,67 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
250 ml
L’Occitane en Provence
Verveine Verbena Body Lotion 250 ml
254 kr
I lager
1 017 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
500 ml
L’Occitane en Provence
Verbena Liquid Hand Soap 500 ml Refill
255 kr
I lager
510,4 kr / l
Lägg till
list_alt_add
L’Occitane en Provence
Almond Shimmering Body Oil 100ml
344 kr
I lager
3 442,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
L’Occitane en Provence
Almond Shower Oil 250ml
195 kr
I lager
780,68 kr / l
Lägg till
list_alt_add
50 ml
L’Occitane en Provence
Lavande Blanche White Lavender Eau De Toilette 50 ml
554 kr
I lager
1 108,5 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
500 ml
L’Occitane en Provence
Almond Shower Oil Refill 500ml
312 kr
I lager
624,94 kr / l
Lägg till
list_alt_add
500 ml
L’Occitane en Provence
Verveine Verbena Shower Gel refill 500 ml Refill
262 kr
I lager
523,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
L’Occitane en Provence
Almond Supple Skin Oil 100ml
375 kr
I lager
3 749,6 kr / l
Lägg till
list_alt_add
L’Occitane en Provence
Almond Milk Veil 240ml
348 kr
I lager
1 450,75 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
30 ml
L’Occitane en Provence
L'Occitane Néroli Orchidée Hand Cream 30ml
87 kr
I lager
290,67 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
70 gr
L’Occitane en Provence
Verveine Agrumes Citrus Verbena Stick Deodorant 70 g
163 kr
I lager
2 328,57 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
250 ml
L’Occitane en Provence
Lavande Blanche White Lavender Shower Gel (250 ml)
159 kr
I lager
636,8 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
75 ml
L’Occitane en Provence
L'Occitane Shea Butter Body Lotion 75 ml
103 kr
I lager
1 376 kr / l
Lägg till
list_alt_add
L’Occitane en Provence
Almond Exfoliating Shower Gel 250ml
209 kr
I lager
837 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
200 ml
L’Occitane en Provence
Shea Butter Rich Body Scrub 200 ml
311 kr
I lager
1 556 kr / l
Lägg till
list_alt_add
30 ml
L’Occitane en Provence
Lavande Blanche Hand Cream (30 ml)
77 kr
I lager
256,67 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
L’Occitane en Provence
Amande Almond Body Gift Set
487 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right