menu
Hem
> Hårvård
> Balsam
zoom_in
play_circle
VIDEO
LOLA from RIO Meu Cacho Minha Vida Daily Curl Conditioner 500 g
LOLA from RIO
Köp nu
224 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
Instruktion
south
sort
add
224 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
239 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
add
239 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
add
(-14%)
241 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
126 kr
13 okt 2025
Lägst pris nu
224 kr
Bevaka priset
Instruktion
Applicera i fuktigt hår, fördela jämnt och låt verka i 1–2 minuter. Krama lockarna uppåt från topparna för att öka definitionen. Skölj ur. Avsluta med Cream Comb från serien Meu Cacho Minha Vida för perfekt lockdefinition.
Taggar:
Balsam
Conditioner
Återfuktning
Närande
Hår
Liknande:
-20%
250 ml
Björn Axén
Curl Conditioner 250 ml
199 kr
I lager
796,8 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,80
Lägg till
list_alt_add
-25%
250 ml
Hairlust
Curl Crush™ Conditioner
224 kr
I lager
897 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
ANSWR
Conditioner 300 ml
224 kr
I lager
747,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
SACHAJUAN
Curl Conditioner 250ml
251 kr
Ej i lager
1 005 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Bevaka
notifications
-21%
355 ml
Living Proof
Curl Conditioner 355 ml
284 kr
I lager
800 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Aveda
Shampure Conditioner 250ml
309 kr
I lager
1 236 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Schwarzkopf Professional
Fibre Clinix Fortify Conditioner (250 ml)
232 kr
I lager
927 kr / l
Lägg till
list_alt_add
500 ml
Gosh
Glow Conditioner 500 ml
269 kr
I lager
538 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
250 ml
Betiyon
Balsam 250 ml
208 kr
I lager
832 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-25%
250 ml
Hairlust
Split Fix™ Conditioner
224 kr
I lager
897 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
LOLA from RIO:
50 ml
LOLA from RIO
PINGA AÇAÍ & PRACAXI Oil 50ml
149 kr
I lager
298 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-30%
230 gr
LOLA from RIO
CAMOMILA Repair Blonde Mask 230g
104 kr
I lager
452,17 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
250 gr
LOLA from RIO
DENSIDADE Intensive Repair 250g
159 kr
I lager
636 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
250 gr
LOLA from RIO
MORTE SÚBITA Moisturizing Conditioner 250g
159 kr
I lager
636 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
450 gr
LOLA from RIO
ELA É CARIOCA Mask Hydrating 450g
225 kr
I lager
500 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
500 ml
LOLA from RIO
MEU CACHO MINHA VIDA Daily Curl Shampoo 500ml
249 kr
I lager
498 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-25%
250 ml
LOLA from RIO
Rapunzel Rejuvenating Shampoo 250 ml
127 kr
I lager
508 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 gr
LOLA from RIO
UMECTAÇÃO Olive Mask 200g
129 kr
Ej i lager
645 kr / kg
Bevaka
notifications
25 ml
LOLA from RIO
Densidade Resq Tonic Noturno 25 ml
299 kr
I lager
1 196 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-30%
270 ml
LOLA from RIO
Papo Reto Conditioner 270 ml
97 kr
I lager
359,26 kr / l
Lägg till
list_alt_add
450 gr
LOLA from RIO
Dream Cream Mask 450 g
179 kr
I lager
397,78 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
250 ml
LOLA from RIO
Morte Subita Repair Sprayl 250 ml
143 kr
I lager
572 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
250 ml
LOLA from RIO
Rapunzel Milk Leave-In Spray 250 ml
179 kr
I lager
716 kr / l
Lägg till
list_alt_add
90 ml
LOLA from RIO
PLOT TWIST Guava Oil 90ml
169 kr
I lager
1 877,78 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-30%
230 gr
LOLA from RIO
LOIRA DE FARMÁCIA Toning Mask 230g
125 kr
I lager
543,48 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
450 gr
LOLA from RIO
Morte Subita Moisturizing Mask 450 g
179 kr
Ej i lager
397,78 kr / l
Bevaka
notifications
-40%
500 ml
LOLA from RIO
Ela É Carioca Shampoo 500 ml
135 kr
I lager
270 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-50%
230 gr
LOLA from RIO
O PODEROSO Cream Mask 230g
106 kr
I lager
460,87 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-40%
280 ml
LOLA from RIO
PLOT TWIST Guava Texturizing Spray 280ml
153 kr
I lager
546,43 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
450 gr
LOLA from RIO
Rapunzel Fortfying Mask 450 g
224 kr
I lager
497,78 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right