menu
Hem
> Händer och fötter
> Handvård
zoom_in
Maja Tvål 90 g
Maja
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,57 (7)
Köp nu
49 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
49 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
37 kr
23 feb 2026
Lägst pris nu
49 kr
Bevaka priset
Taggar:
Tvål
Parfym
Olivolja
Jasmin
Skum
Liknande:
50 gr
Maja
Tvål 50 g
29 kr
I lager
58 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,57
Lägg till
list_alt_add
-25%
50 ml
YOPE
Hand Cream Lilac & Vanilla 50 ml
49 kr
I lager
97,5 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Nuxe
Rêve De Miel Cica Hand Cream 50 ml
55 kr
I lager
109,6 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
50 ml
CeraVe
Reparative Hand Cream 50 ml
58 kr
I lager
116,8 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,69
Lägg till
list_alt_add
-30%
75 ml
ACO
Hand Cream Rich 75 ml
48 kr
I lager
644 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,81
Lägg till
list_alt_add
-20%
10 st
Compeed
Fingersprickor 10 st
54 kr
I lager
5,36 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,38
Lägg till
list_alt_add
-25%
50 ml
YOPE
Hand Cream Tangerine & Raspberry 50 ml
49 kr
I lager
97,5 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Proclé Stockholm
Procle Hand Cream Fagerö, 30 ml
59 kr
I lager
196,67 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
200 ml
CCS
Vårdande Handkräm 200 ml
39 kr
I lager
196 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,66
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Proclé Stockholm
Procle Hand Cream Sergel Møn, 30 ml
59 kr
I lager
196,67 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Maja:
200 gr
Maja
Talk 200 g
85 kr
I lager
425 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,48
Lägg till
list_alt_add
400 ml
Maja
Shower Gel 400 ml
85 kr
I lager
212,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Maja
Pumptvål 250 ml
69 kr
I lager
276 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 gr
Maja
Tvål 3 x 100 g
139 kr
I lager
463,33 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
400 ml
Maja
Body Lotion Extra Dry Skin 400 ml
85 kr
I lager
212,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Maja
Espana Soap 3x100g 300 ml
139 kr
I lager
463,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
Maja
Tvål I Ask 90x3 270 ml
119 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,83
Lägg till
list_alt_add
50 gr
Maja
Tvål 50 g
29 kr
I lager
58 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,57
Lägg till
list_alt_add
140 gr
Maja
Badtvål Rund 140g
65 kr
I lager
464,29 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right