menu
Hem
> Hårvård
> Schampo
zoom_in
Medium Shampoo 89 ml
OUAI
Köp nu
185 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
185 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
185 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
125 kr
27 feb 2026
Lägst pris nu
185 kr
Bevaka priset
Taggar:
Medium
Conditioner
Shampoo
Rengörande
Keratin
Fukt
Liknande:
400 ml
Csoaps
Shampoo
179 kr
I lager
448,12 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-25%
500 ml
Maria Åkerberg
Hair & Body Shampoo Basic 500 ml
156 kr
I lager
312 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
-23%
75 ml
Balmain Hair Couture
Balmain Hair Couture Dry Shampoo
146 kr
I lager
1 946,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Goldwell
Dual Senses Men Hair & Body Shampoo 300 ml
137 kr
I lager
457,97 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
500 ml
Maria Åkerberg
Hair & Body Shampoo Lemongrass 500 ml
149 kr
I lager
298 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,64
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Bioearth
Purifying Shampoo
149 kr
I lager
596 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Maria Nila
Head & Hair Heal Shampoo 100ml
144 kr
I lager
1 436,5 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,22
Lägg till
list_alt_add
-25%
500 ml
Maria Åkerberg
Hair & Body Shampoo Sweet Breeze - 500 ml
151 kr
I lager
302 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,80
Lägg till
list_alt_add
Nõberu
Daily Moisturizing Shampoo Sandalwood (250ml)
191 kr
I lager
764,8 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
100 ml
REF Stockholm
Hair & Body Shampoo
127 kr
I lager
1 267,5 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
OUAI:
60 ml
OUAI
Scalp Serum (60 ml)
629 kr
I lager
10 483,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 gr
OUAI
Scalp & Body Scrub St Barts 250 g
479 kr
I lager
1 916 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
OUAI
Fine/Medium Hair Treatment Masque (236ml)
439 kr
I lager
1 860,17 kr / l
Lägg till
list_alt_add
236 ml
OUAI
Thick Hair Treatment Masque (236ml)
439 kr
I lager
1 860,17 kr / l
Lägg till
list_alt_add
127 gr
OUAI
Super Dry Shampoo Melrose Place 127 g
349 kr
I lager
2 748,03 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
177 ml
OUAI
Anti Frizz Creme (177 ml)
349 kr
I lager
1 971,75 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
OUAI
ST. BARTS - Rengöring för kroppen
349 kr
I lager
1 163,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
45 ml
OUAI
Hair Oil (45ml)
369 kr
I lager
820 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
97 ml
OUAI
Fragrance Mist Melrose Place 97 ml
345 kr
I lager
3 556,7 kr / l
Lägg till
list_alt_add
236 ml
OUAI
St Barts Hair & Body Mist (236 ml)
439 kr
I lager
1 860,17 kr / l
Lägg till
list_alt_add
97 ml
OUAI
St Barts Hair & Body Mist (97 ml)
349 kr
I lager
3 597,94 kr / l
Lägg till
list_alt_add
89 ml
OUAI
Anti Frizz Cream - Anti Frizz-kräm med värmeskydd
185 kr
I lager
2 078,65 kr / l
Lägg till
list_alt_add
946 ml
OUAI
Fine Shampoo Refill Pouch (946ml)
689 kr
I lager
728,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
140 ml
OUAI
Leave In Condtioner (140ml)
369 kr
I lager
2 635,71 kr / l
Lägg till
list_alt_add
89 ml
OUAI
Wave Spray 89 ml
185 kr
I lager
2 078,65 kr / l
Lägg till
list_alt_add
97 ml
OUAI
Fragrance Mist Ibiza 97 ml
345 kr
I lager
3 556,7 kr / l
Lägg till
list_alt_add
142 ml
OUAI
Bond Repair Balm 142 ml
547 kr
I lager
3 081,69 kr / l
Lägg till
list_alt_add
946 ml
OUAI
Detox Shampoo Refill Pouch 946 ml
739 kr
I lager
781,18 kr / l
Lägg till
list_alt_add
946 ml
OUAI
Medium Hair - Conditioner
689 kr
I lager
728,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
OUAI
Anti-Dandruff Shampoo (300 ml)
439 kr
I lager
1 463,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right