menu
Hem
> Hudvård
> Ansiktsvård
zoom_in
Nexcare Acneplåster Tunnt och transparent, 15 st
Nexcare
Köp nu
79 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
south
sort
add
79 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
(-20%)
63 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
Taggar:
Dermatologiskt
Finnar
Plåster
Ansikte
Porer
Natt
Liknande:
-20%
15 st
IROHA NATURE
Fun Salicylic Acid Pimple Patches 15 st
71 kr
I lager
4,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-20%
36 st
Niche Beauty Lab
Zitproof Spot Patches 36 st
90 kr
I lager
2,49 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,80
Lägg till
list_alt_add
15 st
Common Clouds
Moon Patch Centella Spot Care XL Finnplåster 15 st
159 kr
I lager
10,6 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
-25%
24 st
Hero
Mighty Patch Invisible+ 24 st
82 kr
I lager
3,41 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,67
Lägg till
list_alt_add
-20%
15 ml
Niche Beauty Lab
Overnight Restoring Lip Treatment 15 ml
90 kr
I lager
597,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
18 st
IROHA NATURE
SOS Salicylic Acid Pimple Patches
71 kr
I lager
3,96 kr / st
Lägg till
list_alt_add
60 ml
Apoteket
Ren Hud Återfuktande Ansiktsgel, 60ml
79 kr
I lager
1 316,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-28%
36 st
COSRX
Master Patch Intensive 36 pcs
86 kr
I lager
2,39 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,56
Lägg till
list_alt_add
-20%
708 gr
Burt's Bees
Overnight Lip Treatment 7,08 g
65 kr
I lager
91,53 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Apoteket
Ren Hud Ansiktsskrubb, 150 ml
79 kr
I lager
526,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Nexcare:
Nexcare
ColdHot Therapy Pack Mini 1 st
95 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Nexcare
ColdHot Therapy Pack Mask 1 st
239 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Nexcare
ColdHot Traditional, 1 st
209 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
20 st
Nexcare
Happy Kids Monster plåster 20 st
26 kr
I lager
1,28 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
30 st
Nexcare
Active Flexible Foam plåster 30 st
55 kr
I lager
1,83 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-20%
5 st
Nexcare
Duo Maxi Plåster 5 st
31 kr
I lager
6,24 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-20%
Nexcare
ColdHot Geldyna Classic 26 x 11 cm
73 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-20%
14 st
Nexcare
Blood stop strips plåster, 14 st
31 kr
I lager
2,23 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-20%
14 st
Nexcare
Blood stop spots plåster, 14 st
31 kr
I lager
2,23 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
-20%
Nexcare
Active Tape 2,5 cm x 4,5 m 1 rulle
60 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
10 st
Nexcare
Fingerplåster 10 st
31 kr
I lager
3,12 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,67
Lägg till
list_alt_add
-20%
20 st
Nexcare
Duo Plåster 20 st
38 kr
I lager
1,92 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Nexcare
ColdHot Therapy pack Comfort 1 st
129 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right