menu
Hem
> Hudvård
> Ansiktsvård
zoom_in
Nuxe Nuxuriance Gold Nutrirevitalizing Serum 30ml Revitalizing Skin Serum
Nuxe
Köp nu
1 109 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
Innehåll
south
sort
add
1 109 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
327 kr
17 maj 2026
Lägst pris nu
1 109 kr
Bevaka priset
Ingredienser
FAKTA
TEXT
Water
Hudkonditionerande
,
Lösningsmedel
+
Alcohol Denat.
+
Dimethicone
Syntetisk
Skyddande
Mjukgörande
Hudkonditionerande
Minskar skumbildning
−
Glycerin
Växt
Syntetisk
Alkoholsäkring
,
Hudkonditionerande
,
Doftämne
,
Skyddande
,
Hudliknande ingrediens
,
Konsistensjusterande
,
Återfuktande
,
Lösningsmedel
+
Sodium Acrylates Copolymer
Syntetisk
Bindemedel
,
Konsistensjusterande
,
Minskar genomskinlighet
,
Skyddande hinna
+
högre konc.
lägre konc.
Effekten kan variera beroende på koncentration, användning och individ. Läs alltid den fullständiga ingredienslistan på förpackningen. Vid osäkerhet, kontakta produktens tillverkare eller apotek.
Taggar:
Serum
Liknande:
30 ml
Dr. Hauschka
Regenerating Serum 30ml
729 kr
I lager
2 430 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
30 ml
FILORGA
NCEF-Intensive Serum 30 ml
768 kr
I lager
2 561,6 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
30 ml
CODAGE Paris
The Serum N°06- Anti-Aging Supreme 30 ml
1 087 kr
I lager
3 623,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Vichy
Neovadiol Longevity Regenerating Serum 30 ml
995 kr
I lager
3 316,67 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Face Formula
Clarifying Vitamin A Serum 30 ml
1 289 kr
I lager
4 296,67 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Guerlain
Abeille Royale Double R Advanced Serum
1 041 kr
I lager
3 470 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Comfort Zone
Sublime Skin Intensive Serum Refill
837 kr
I lager
2 788,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Estée Lauder
Revitalizing Supreme + Soft Cream
683 kr
I lager
2 275 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-25%
30 ml
Verso Skincare
Verso Super C Serum
563 kr
I lager
1 875 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Rudolph Care
Firming Perfector Serum 30 ml
937 kr
I lager
3 124,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Nuxe:
100 ml
Nuxe
Huile Prodigieuse Nourishing Oil Riche 100 ml
291 kr
I lager
2 911,5 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,81
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Nuxe
Hair Prodigieux Intensive Repair Mask 200 ml
275 kr
I lager
1 375 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Nuxe
Very Rose 3-In-1 Hydrating Micellar Water Dry to Very Dry Skin 200 ml
182 kr
Ej i lager
910 kr / l
Bevaka
notifications
-25%
50 ml
Nuxe
Huile Prodigieuse Dry Oil Golden Shimmer 50 ml
205 kr
I lager
410 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,07
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Nuxe
Crème Fraîche De Beauté Moisturising Plumping Cream 50 ml
222 kr
I lager
444 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,20
Lägg till
list_alt_add
75 ml
Nuxe
Men After-Shave Balm 75 ml
262 kr
I lager
3 493,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Nuxe
Body Reve De Thé Toning Firming Cream 200 ml
399 kr
I lager
1 995 kr / l
Lägg till
list_alt_add
40 ml
Nuxe
Créme Prodigieuse Boost Multi-Correction Gel Cream - 40 ml
263 kr
I lager
657,5 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-30%
75 ml
Nuxe
Nuxuriance Ultra - Hand Cream 75 ml
223 kr
I lager
2 973,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Nuxe
Men Beard Oil 30 ml
261 kr
I lager
871,13 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
10 gr
Nuxe
Prodigieux® La Poudre Eclat Bronzing
337 kr
I lager
3 370 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
10 gr
Nuxe
Prodigieux La Poudre Eclat Illuminating 10 g
337 kr
I lager
3 370 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Nuxe
FRAICHE CREME RIK FUKTÖRANDE 30 ml
143 kr
I lager
476,67 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Nuxe
Very Rose Biphase Makeup Remover 100 ml
187 kr
I lager
1 870 kr / l
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Nuxe
Tinted Moisturizing BB Cream 24H Medium Shade
236 kr
I lager
786,67 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
-20%
50 ml
Nuxe
Nuxuriance Ultra Day Cream All Skin Type 50 ml
471 kr
I lager
942,4 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
15 ml
Nuxe
Crème Prodigieuse Boost Multi-Correction Eye Balm Gel 15 ml
247 kr
I lager
1 648 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
-20%
50 ml
Nuxe
Nuxuriance Ultra The Anti Dark Spot Cream SPF30 50 ml
574 kr
I lager
1 148,8 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
40 ml
Nuxe
Crème Prodigieuse Boost Multi-Correction Silky Cream 40 ml
290 kr
I lager
724 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,88
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Nuxe
Merveillance Lifting Serum 30ml
288 kr
I lager
960 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right