menu
Hem
> Hårvård
> Schampo
zoom_in
Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 1000 ml
Olaplex
Köp nu
560 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
560 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
1 249 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
560 kr
4 okt 2026
Lägst pris nu
560 kr
Bevaka priset
Taggar:
Shampoo
Djuprengörande
Mineraler
Mer från
Olaplex:
155 ml
Olaplex
No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155ml
187 kr
I lager
1 206,45 kr / l
Lägg till
list_alt_add
1000 ml
Olaplex
No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo - 1000 ml
604 kr
I lager
604 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Olaplex
No.5 Bond Maintenance Conditioner 250 ml
168 kr
I lager
672 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,89
star
4,89
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Olaplex
No3 Plus Complete Repair Treatment 100 ml
305 kr
I lager
3 047 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Olaplex
No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo
186 kr
I lager
744 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
2,00
star
2,00
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Olaplex
No3 Plus Complete Repair Treatment 250 ml
462 kr
I lager
1 848 kr / l
Lägg till
list_alt_add
75 ml
Olaplex
SHAPE SET HAIRSPRAY 75 ml
209 kr
I lager
2 786,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
100 ml
Olaplex
Bond Maintenance
200 kr
I lager
2 000 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Olaplex
No. 5 Fine Bond Maintenance Conditioner 250 ml
182 kr
I lager
728 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-20%
245 ml
Olaplex
Shape Set Hairspray 245 ml
335 kr
I lager
1 367,35 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Olaplex
No 3 Hair Perfector 100ml
379 kr
Ej i lager
3 790 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Bevaka
notifications
130 ml
Olaplex
Iconic Stylers Set 130 ml
599 kr
I lager
4 607,69 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-27%
100 ml
Olaplex
No. 3 Hair Perfector 100ml
269 kr
I lager
2 690 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
250 ml
Olaplex
No4 Curl Hydrating Curl Shampoo 250 ml
311 kr
I lager
1 244 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
80 ml
Olaplex
No.7 Shine serum Oil Mist
335 kr
I lager
4 187,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Olaplex
No. 4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 250 ml
379 kr
I lager
1 516 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,69
star
4,69
Lägg till
list_alt_add
-34%
100 ml
Olaplex
No.5 Leave-in Conditioner 100 ml
249 kr
I lager
2 490 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
-20%
250 ml
Olaplex
No.4P Blonde Enhancer Purple Toning Shampoo 250ml
303 kr
I lager
1 212 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
225 ml
Olaplex
The Key to Shine Gift Set
299 kr
I lager
1 328,89 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right