menu
Hem
> Hårvård
> Schampo
zoom_in
Paul Mitchell Platinum Plus Shampoo 300ml
Paul Mitchell
Köp nu
246 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
(-35%)
246 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
(-20%)
304 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
192 kr
25 aug 2026
Lägst pris nu
246 kr
Bevaka priset
Taggar:
Shampoo
Medium
Toner
Olja
Hår
Liknande:
300 ml
STMNT Grooming Goods
STMNT Grooming Goods Shampoo 300 ml
221 kr
I lager
738,13 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
Under Your Skin Clean Shampoo 300ml
295 kr
I lager
984 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-20%
300 ml
milk_shake
Moisture Plus Shampoo 300 ml
239 kr
I lager
796,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Rapunzel of Sweden
Rapunzel Shampoo (300ml)
249 kr
I lager
830 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,67
Lägg till
list_alt_add
-20%
300 ml
Under Your Skin
Detox Clean Shampoo Balancing and Clarifying Cucumber Mint 300 ml
288 kr
I lager
960 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Redken
Acidic Bonding Curls Shampoo 300 ml
246 kr
I lager
819,03 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Joico
Detox Shampoo 300 ml
259 kr
I lager
863,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Hairification
Pure Hydration Shampoo, 300 ml
269 kr
I lager
896,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
L'Oréal Professionnel
Vitamino Color Spectrum Purple Shampoo
234 kr
I lager
779,57 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
Under Your Skin
Density Shampoo Boosts Thickness & Density Cucumber Mint 300ml
296 kr
I lager
986,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Paul Mitchell:
Paul Mitchell
Smoothing Super Skinny Relaxing Balm
184 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Paul Mitchell
Clean Beauty Repair Leave-In Treatment 150 ml
284 kr
I lager
1 895 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Paul Mitchell
Tea Tree Lavender Mint Defining Gel
125 kr
Ej i lager
Bevaka
notifications
Paul Mitchell
The Cream (200ml)
292 kr
I lager
1 458,75 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-31%
500 ml
Paul Mitchell
Original The Conditioner 500 ml
325 kr
I lager
650 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Paul Mitchell
Invisiblewear Conditioner 300ml
229 kr
I lager
762,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-24%
1000 ml
Paul Mitchell
Paul Mitchell Tea Tree
649 kr
I lager
649 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Paul Mitchell
Firm Style Freeze & Shine Super Spray
217 kr
I lager
867 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-22%
250 ml
Paul Mitchell
Extra Body Boost 250ml
219 kr
I lager
876 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
Paul Mitchell
Mitch Steady Grip 150ml
219 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
1000 ml
Paul Mitchell
Repair Shampoo (1000ml)
719 kr
I lager
719 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-22%
1000 ml
Paul Mitchell
Clean Beauty Repair Conditioner 1000ml
729 kr
I lager
729 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-23%
313 ml
Paul Mitchell
Awapuhi Wild Ginger Anti-Frizz Hairspray 313 ml
299 kr
I lager
955,27 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-23%
250 ml
Paul Mitchell
Awapuhi Wild Ginger HydraSoft Shampoo 250 ml
299 kr
I lager
1 196 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-13%
75 ml
Paul Mitchell
Hydrasoft Shampoo (75 ml)
139 kr
I lager
1 853,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Paul Mitchell
Tea Tree Lavender Mint Moisturizing Shampoo 300 ml
247 kr
I lager
822,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Paul Mitchell
Extra-Body Sculpting Foam 200 ml
419 kr
I lager
2 095 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Paul Mitchell
Platinum Blonde Conditioner (200ml)
389 kr
I lager
1 945 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-14%
250 ml
Paul Mitchell
Clean Beauty Everyday Shampoo 250 ml
213 kr
I lager
852 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Paul Mitchell
Shampoo Two 300 ml
172 kr
I lager
572,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right