menu
Hem
> Hårvård
> Hårstyling
zoom_in
Prac Salt Water Spray 150 ml
Prac
Köp nu
67 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
check
Parfymerad saltvattenspray
check
Passar alla hårtyper
check
Vegansk och svensktillverkad
Priser
Prishistorik
Om produkten
south
sort
add
(-25%)
67 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
(-20%)
71 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
67 kr
7 jun 2026
Lägst pris nu
67 kr
Bevaka priset
Om produkten
check
Parfymerad saltvattenspray
check
Passar alla hårtyper
check
Vegansk och svensktillverkad
Pris i butik: 89 - 99 kr
Prac Saltvattenspray ger ditt hår en soltorkad surfarlook. Vegansk och tillverkad i Sverige. 150 ml.
Taggar:
Spray
Fuktbalans
Parfymerad
Pantenol
Vegansk
Återfukta
Hår
Salt
Liknande:
-20%
150 ml
By Veira
Salt Spray 150 ml
52 kr
I lager
346,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,17
Lägg till
list_alt_add
-20%
50 ml
Björn Axén
Salt Water Spray Travel Size 50 ml
71 kr
I lager
142,4 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,34
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Fudge
Salt Spray 150 ml
67 kr
I lager
446,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
150 ml
Björn Axén
Salt Water Spray Beach Texture & Volume - 150 ml
119 kr
I lager
794,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,54
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Björn Axén
Organic Salt Water Spray 150 ml
189 kr
Ej i lager
1 260 kr / l
Bevaka
notifications
150 ml
Ida Warg
Texturizing Salt Water Spray 150 ml
95 kr
I lager
633,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,73
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Antonio Axu
Salt Water Spray 150 ml
127 kr
I lager
845 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
150 ml
Beard Monkey
Saltwater Spray 150 ml
124 kr
I lager
826,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
150 ml
Antonio Axu
Saltwater Spray 150 ml
107 kr
I lager
713,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Meraki
Sea Salt Spray 150 ml
100 kr
I lager
666,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Prac:
200 ml
Prac
Hair Modling Paste 200 ml
119 kr
Ej i lager
596 kr / l
Bevaka
notifications
-25%
150 ml
Prac
Deodorant & Body Spray, 150 ml
64 kr
Ej i lager
425 kr / l
Bevaka
notifications
-25%
50 ml
Prac
Antiperspirant Roll on, 50 ml
29 kr
I lager
58,5 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-25%
200 ml
Prac
Foaming Body Wash, 200 ml
74 kr
I lager
371,25 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right