menu
Hem
> Djur
> Foder och tillskott
zoom_in
Acana Cat Adult Premium Paté Beef 8x85 g
Acana
Köp nu
189 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
189 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
189 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
132 kr
26 nov 2025
Lägst pris nu
189 kr
Bevaka priset
Taggar:
Premium
Mineraler
Immunförsvar
Vätska
Muskler
Vitaminer
Päls
Katt
Frisk
Protein
Liknande:
680 gr
Monster
Kitten Beef & Game Våtfoder Portionsförpackning Katt - 8 x 85 g
175 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Sheba
Fresh & Fine 100x50 g
199 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Purina Pro Plan
Cat Delicate Mousse Chicken Våtfoder till Katt 12x85 g
199 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
85 gr
FourFriends
Adult in Jelly Mix 12-pack Våtfoder till Katt - 12 st x 85 g
160 kr
I lager
156,86 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Acana
Cat Kitten Premium Paté Chicken & Fish 8x85 g
189 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
8 st
Monster
Senior Chicken & Turkey Våtfoder Portionsförpackningar Katt - 8 st x 85 g
149 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
2 kgr
Versele-Laga
Prestige Premium Parrots Mix 2kg
159 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
2040 gr
Royal Canin Breed
Royal Canin British Shorthair Adult i sås - 24 x 85 g
212 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Monster
Cat Kitten Chicken & Turkey wet 8x85 g
145 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
2 kg
Iams
Delights in gravy Multipack Land & Sea 12x85 g
137 kr
I lager
67,16 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Acana:
6 kg
Acana
Dog Free-run Duck Torrfoder - 6 kg
835 kr
I lager
139,17 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
18 kgr
Acana
Cat Pacifica (18 kg)
389 kr
I lager
21,61 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
17 kgr
Acana
Foder Vuxen Kyckling Fisk 17 kg
1 369 kr
I lager
80,53 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
14.5 kg
Acana
Dog Classic Red (145kg)
1 089 kr
I lager
75,1 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
6 kgr
Acana
Dog Pacifica (6 kg)
725 kr
I lager
120,83 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
18 kgr
Acana
Cat Kitten First Feast 18 kg
279 kr
I lager
15,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
18 kgr
Acana
Cat & Kitten Grasslands (18 kg)
399 kr
I lager
22,17 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
17 kgr
Acana
Puppy Junior (17 kg)
1 247 kr
I lager
73,35 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-2%
114 kg
Acana
Dog Grass-Fed Lamb (114 kg)
1 127 kr
I lager
9,89 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
6 kgr
Acana
Dog Light & Fit (6 kg)
542 kr
I lager
90,33 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-10%
114 kgr
Acana
Dog Adult Large Breed (114 kg)
915 kr
I lager
8,03 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-7%
45 kgr
Acana
Cat & Kitten Wild Prairie (45 kg)
599 kr
I lager
13,31 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Acana
Singles Dog Adult Grain Free Beef with Pumpkin Torrfoder till Hund
1 399 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
6 kgr
Acana
Dog Adult Small Breed (6 kg)
635 kr
I lager
105,83 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
18 kgr
Acana
Adult Cat Homestead Harvest Torrfoder - 18 kg
299 kr
I lager
16,61 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-7%
17 kgr
Acana
Heritage Adult Large Breed 17 kg
1 247 kr
I lager
73,35 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
2 kgr
Acana
Dog Adult (2 kg)
279 kr
I lager
139,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
45 kgr
Acana
Cat Indoor Entrée (45 kg)
615 kr
I lager
13,67 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
6 kgr
Acana
Dog Wild Prairie (6 kg)
785 kr
I lager
130,83 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Acana
Dog Coldwater Fish Torrfoder till Hund - 114 kg
1 229 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right