menu
Hem
> Barn och föräldrar
> Amning och matning
> Äta och dricka själv
> Barntallrik och barnbestick
zoom_in
Rätt Start haklapp Mumin picknick beige
Rätt Start
Köp nu
99 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
99 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
98 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
95 kr
3 nov 2025
Lägst pris nu
99 kr
Bevaka priset
Taggar:
Haklapp
Snabbtorkande
Vattenavvisande
Polyester
Kardborreband
Magen
Mat
Baby
Barn
Liknande:
Elodie Details
Elodie Baby Bib Mineral Green 0-3 år
99 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Rätt Start
Haklapp Mumin Äng
99 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Elodie Details
Elodie Details haklapp berså
299 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Elodie Details
Haklapp Oat White
199 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Elodie Details
Elodie Baby Bib Vanilla White 0-3 år
199 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Summerville
Haklapp med ärm Cameo Green Dotty
127 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
SUMMERVILLE organic
Haklapp Dotty Cameo Green
79 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Summerville
Haklapp med ärm Dusty Blue
127 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Lässig
Silicone Bib Happy Fruits Cherry Lemon
116 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Elodie
Haklapp Powder Pink
183 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Rätt Start:
Rätt Start
Vattenflaska Bamse motiv
179 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
4 st
Rätt Start
Badleksaker Bilar 4 st
89 kr
I lager
22,25 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,40
star
4,40
Lägg till
list_alt_add
Rätt Start
Nattlampa i trä (vitlaserad) Mumin
249 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
Rätt Start
Mumin Silikon Tallrik med Sugkopp Rosehip Pink
135 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Rätt Start
Pippi Cirkus Lunchlåda Grön
99 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
Rätt Start
Mumin Vatten & Bad Sugkoppstallrik Grå
109 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Rätt Start
Lunchlåda Mumin Äng Rosa
129 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Rätt Start
Pippi Långstrump Cirkus Sugkoppstallrik (Rosa)
119 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
2 st
Rätt Start
Alfons Åberg Skedar 2-pack
85 kr
I lager
42,5 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Rätt Start
Snackbox 2-pack Elsa Beskow Tomtebobarnen
129 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Rätt Start
Lunchlåda i plåt Bröderna Lejonhjärta
279 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Rätt Start
Pippi Cirkus Lunchlåda 1st
129 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Rätt Start
Mumin Vatten & Bad Lunchlåda Grå
119 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
Rätt Start
Mugg med handtag Lilla My ljusrosa
85 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Rätt Start
Mumin Picknick Lilla My Snackbox 2-pack
129 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
350 ml
Rätt Start
Termos Mumin Äng rosa 350 ml
249 kr
I lager
711,43 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Rätt Start
Snackbox 2-pack Mumin Äng grön
129 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Rätt Start
Skål stor Mumin Graphic
89 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
5 st
Rätt Start
Badleksaker ankor 5-pack
89 kr
I lager
17,8 kr / st
Lägg till
list_alt_add
2 st
Rätt Start
I Can Spoon 2-pack Rosa/Mint
79 kr
I lager
39,5 kr / st
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right